Ne Zha 2019 Animasyon ni

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Ne Zha izle, 2019 Çin yapımı animasyon filminde Dünya’ya Adalet gelmesi için bir iyi bir fena iki top Dünya’ya gönderilir. Filmi hd kalitede izleyin. Ne Zha filminin konusu, Cennet tanrısı olarak aşina birey Dünya’da ki dengesizliği artık düzeltmek ve bu sorunu çözmek için büyükçe güçleri kapsayan kahraman ve iblis topunu Dünya’ya yollar. Bu toplardan bir iyi bir fena çocuk doğacak ve bu olaya bundan böyle bir son verildiğinde iblis topundaki kötü çocuk Dünya’dan çekilecektir. Ama bazı durumlar vardır adı Ne Zha olan şeytan topundan doğan çocuk aşırı zinde olacaktır.

2019 Çin yapımı olan animasyon Filmi Ne Zha bir öyküyü bizlere anlatmaya çalışmıştır. İMDB den 7.5 gibi oldukça hatrı sayılır bir puan bölge film 110 dakika sürmektedir.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Ne Zha 2019 Animasyon ni
14 izlenme
Ne Zha izle, 2019 Çin yapımı animasyon filminde Dünya’ya Adalet gelmesi için bir iyi bir fena iki top Dünya’ya gönderilir. Filmi hd kalitede izleyin. Ne Zha filminin konusu, Cennet tanrısı olarak aşina birey Dünya’da ki dengesizliği artık düzeltmek ve bu sorunu çözmek için büyükçe güçleri kapsayan kahraman ve iblis topunu Dünya’ya yollar. Bu toplardan bir […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat