Web Analytics

Oyuncak Hikayesi 4 – Toy Story 4

Kaynak 1
Hata Bildir ×
Animasyon filmlerinin en başarılı yapımları arasına adını yazdıran süratli Oyuncak Hikayesi 4 ile yeni bir maceraya atılıyor. Orijinal ismi Toy Story 4 olan yapım ülkemizde 20 Haziran’da vizyona adım attı. Yapılışını inkar eden Forky’nin başından geçenleri anlatan Oyuncak Hikayesi 4’te kaşık tarafından üretim edilmiş olan yeni oyuncak bu durumu elbette kabullenmemektedir. Lakin bu konud Forky bir oyuncak olduğunu sürekli olarak inkar etmektedir. Bonnie odasında bir oyuncak olarak durmayı benimsemek istemeyen Forky sürekli olarak hayatının ve amacının anlamını sorgulamaya başlayacaktır. Kendisiyle beraber orada olan diğer oyuncak arkadaşlarınıda kabullenmeyip, odanın sahibinide katiyen benimsemediği için bir karar alır ve amacını bir kaşık olarak sürdürmekte bulur.

Oyuncak Hikayesi 4 animasyon filminde, Forky için bu durum zorlama olması dışarıda ne olursa olsun bir oyuncak olduğu için öbür görevleride bulunmaktadır. Çözmesi gereken fazla daha büyük sorunlar olduğunu anladığında yaşadığı bu kavram karmaşası içerisinde diğer oyuncak arkadaşlarının yönlendirmeleriyle işler bambaşka bir yöne dürüst kayacaktır. Gişe üzerinde yakalamış olduğu büyük maddesel başarıyla beraber yeni Oyuncak Hikayesi’ninde diğer yapımları gibi Pixar’a büyük bir kaynak oluşturacağa benziyor. Seslendirme kadrosunda ise inanılmaz Hollywood aktörlerini görüyoruz. Keanu Reeves ve Tom Hanks gibi yıldızların seslendirdiği Toy Story 4 filmini sitemizden şimdilik sinema çekimi olarak izleyebilirsiniz. Oyuncak Hikayesi 4 Türkçe Dublaj izleyicilerine güzel bir canlandırma seyir zevki diliyoruz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Oyuncak Hikayesi 4 – Toy Story 4
11 izlenme
Animasyon filmlerinin en başarılı yapımları arasına adını yazdıran süratli Oyuncak Hikayesi 4 ile yeni bir maceraya atılıyor. Orijinal ismi Toy Story 4 olan yapım ülkemizde 20 Haziran’da vizyona adım attı. Yapılışını inkar eden Forky’nin başından geçenleri anlatan Oyuncak Hikayesi 4’te kaşık tarafından üretim edilmiş olan yeni oyuncak bu durumu elbette kabullenmemektedir. Lakin bu konud Forky […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat