Sadece sarı 2030 ipuçları

Kaynak 1
Hata Bildir ×
Khaali Peeli izle, 2020 Hint Filminde Blacki adındaki yasa dışı işler ile uğraşan adamın hikayesini full hd kalitede izleyebilirsiniz. En yeni ve Güncel Hint filmlerini sizler için özenle yayınlayan sitemizde sıradaki filmimiz ise bu sene gösterime giren Khaali Peeli oluyor. Filmin konusuna gelecek olur isek, Balacki adında kendisinden epeyce kesin ve epeyce munzur olan daha da korkunçu yasa dışı işler ile uğraşan adamın hikayesi konu alınıyor. Her ne dek yasa dışı işler ile uğraşsa da duyguları ve aşk şehvetli olan Blacki çocukluk aşkı ile bir kaçış esnasından raslantı karşılaşır. Hiç olmadık yerde karşılaşan ikili hemen birbilerinden uzaklamaşsaı gerektiği bir şart içine girerler. Filmi doğrusu izledim ve oldukça neşe saçan idi.

Maqbool Khan yönetmenliğinde 117 dakika süren film kendimce adalet ettiği değeri İmdb ‘den alamadı. 2020 yılı için oldukça sevinçle izlediğim Khaali Peeli Filmi sizler için sitemizde yayınladık. Bu film hakkında yorumlarınızı epeyce merak ediyorum.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Sadece sarı 2030 ipuçları
11 izlenme
Khaali Peeli izle, 2020 Hint Filminde Blacki adındaki yasa dışı işler ile uğraşan adamın hikayesini full hd kalitede izleyebilirsiniz. En yeni ve Güncel Hint filmlerini sizler için özenle yayınlayan sitemizde sıradaki filmimiz ise bu sene gösterime giren Khaali Peeli oluyor. Filmin konusuna gelecek olur isek, Balacki adında kendisinden epeyce kesin ve epeyce munzur olan daha […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat