Paradise Z 2020

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Paradise Z izle, 2020 Aksiyon ve nefret doymuş anları yaşadığımız filmde iki genç bayan zombi vürüsünden kaçarlar. Filmi Full hd izleyin. Son zamanlarda Korona Virüs bizleri daha fazla sinema keyfi ile buluşturdu. Bu dönemde şu lahza yaşamakta olduğumur korona güya Paradise Z Filmi ile karşınızdayız. Filmin konusuna gelecek olursak, Ülkede zombi felaketi yaşanmaktadır. Bu durumdan kaçıp hayatını kurtarmak isteyen iki hoş kadın lüx bir işletmede yaşamaya başlarlar. Burdaki rahatlıkdan ötürü kendilerine daha iyi bir yaşam bulmak için ellerinden geleni yapacak olan ikili kendilerini bu koşul akabinde ölümle tehdit aşağı bulurlar.

2020 zombi konulu Paradise Z filmi 80 dakika sürmektedir. Dehşet ve Aksiyon doymuş sahneleri ile dikkatleri çeken filmin yönetmen koltuğunda, Wych Kaosayananda bulunmaktadır. Fullfilmizle.Pw iyi seyirler diler.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Paradise Z 2020
18 izlenme
Paradise Z izle, 2020 Aksiyon ve nefret doymuş anları yaşadığımız filmde iki genç bayan zombi vürüsünden kaçarlar. Filmi Full hd izleyin. Son zamanlarda Korona Virüs bizleri daha fazla sinema keyfi ile buluşturdu. Bu dönemde şu lahza yaşamakta olduğumur korona güya Paradise Z Filmi ile karşınızdayız. Filmin konusuna gelecek olursak, Ülkede zombi felaketi yaşanmaktadır. Bu durumdan […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat