Unfaithful – Sadakatsiz 2002

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Unfaithful – Vefasız izle, genç bir bayan şeytana uyar ve ona tezgâhtar olan adamla birlikte olur, ders çıkaracağımız 2002 filmini full hd izleyiniz. 2002 yılında yayınlanan ve kişisel olarak izlediğim bir film olan Unfaithful – Vefasız Filmi genel anlamda izleyicisine atamak istediği mesaj özelliklere bayanların ders çıkarması yönünde. Filmin konusu ise şu şekilde, ailesi ve çocukları ile epeyce hoş vakit geçiren mutlu bir hayatı olan Connie Summer epeyce iyi bir hayata sahiptir.

Bir gün işe giderken New York’ta ama rüzgarlı havanın ezimetine uğrar ve yere düşer. Dizi yaralanan kadının yardımına genç bir kitapçılık yapan adam yanaşır ve ona yardım etmek ister. Bu yardımı geri çevirmeyen bayan akabinde adamın onu pansuman yerine getirmek için eve davet etmesini de kabul eder. Adamın evinde dizine pansuman yaptıran kadın, pansuman bittikden daha sonra evden çıkar ancak bir takım düşünceleri onu her tarafta eve girdirir. Ve akabinde kitapçı adam ile Connie yakınlaşmaya başlarlar.

2002 gençlik ve gerilim filmi olan Unfaithful – Vefasız Filmi epeyce güzel mesaj vermektedir. Bilhassa kadınların şeytana uyamaması gerektiğinin ve sonucunda neler olacağını bildiren dram filmidir. Abd yapımı film İmdb’den Suzanne Smith yönetmenliğinde 6.7 puan almıştır. 124 dakika soluksuz, Unfaithful – Sadakatsiz filmini izleyiniz. Fullfilmizle. Pw iyi seyirler diler.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Unfaithful – Sadakatsiz 2002
23 izlenme
Unfaithful – Vefasız izle, genç bir bayan şeytana uyar ve ona tezgâhtar olan adamla birlikte olur, ders çıkaracağımız 2002 filmini full hd izleyiniz. 2002 yılında yayınlanan ve kişisel olarak izlediğim bir film olan Unfaithful – Vefasız Filmi genel anlamda izleyicisine atamak istediği mesaj özelliklere bayanların ders çıkarması yönünde. Filmin konusu ise şu şekilde, ailesi ve […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat