Go kart Tutkusu – Go! 2020

Kaynak 1
Hata Bildir ×
Heyecan ve gerilim dolu bir aile filmi olan Go!, Türkiye’de yayınlandığı ismiyle Go Kart Tutkusu 2020 yapımı bir film. İki saate yakın süren Go Kart 2020 filmi Avustralya yapımı.

See Pictures prodüksiyon şirketinin elinden çıkma olan Go Kart Tutkusu filminde başrolleri Frances O’Connor, Richard Roxburgh ve Dan Wyllie isimleri paylaşıyor. O’Connor’ın Christie karakterini canlandırdığı Go Kart Tutkusu filminde Richard Roxburgh Patrick rolüne hayat veriyor.

Go! fiminin konusuna tarafından Jack ve bekar annesi Avustralya’nın batısındaki küçük bir kasabaya taşınır. Taşınmalarının derhal arkasında Jack go-kart dünyasıyla tanışır ve go-kart yarışlarının harika rekabetçi bir şekilde yapıldığı bu yeni dünya hakkında hiç bilgisi yoktur. Jack’in go-karta doğal bir yeteneği olsa da dikkatsizliğini ve kontrolsüzlüğünü nasıl düzelteceğini öğrenmelidir. Bunun için de hevesli bir mühendis olan Mandy, öbür bir karakterdeki en yakın arkadaşı olan Colin ve gizemli bir mentor olan Patrick’deri yardım alacaktır. Tümü birlikte bir ekip olarak zalim ve artı rekabetçi olan yarışçı Dean’i yenmek için kolları sıvayacaktır. İşin sonunda ise Milli Go Kart Şampiyonluğunu kazanmak vardır.

Go Kart Tutkusu Türkçe Dublaj izleyicileri ailesiyle birlikte ya da çıtır bir film tadında bu filme zaman ayırabilir.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Go kart Tutkusu – Go! 2020
13 izlenme
Heyecan ve gerilim dolu bir aile filmi olan Go!, Türkiye’de yayınlandığı ismiyle Go Kart Tutkusu 2020 yapımı bir film. İki saate yakın süren Go Kart 2020 filmi Avustralya yapımı. See Pictures prodüksiyon şirketinin elinden çıkma olan Go Kart Tutkusu filminde başrolleri Frances O’Connor, Richard Roxburgh ve Dan Wyllie isimleri paylaşıyor. O’Connor’ın Christie karakterini canlandırdığı Go […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat