Harry Potter 2 Sırlar Odası

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Harry Potter ve Sırlar Odası 2002 yılında gösterime giren, macera, aile ve fantezi türleri içerisine giren bir yapımdır. 2 saat 41 dakika uzunluğu olan üretim 100 milyon dolarlık bir bütçe ile hayata geçirilmiştir. Buna karşılık olarak da Dünya çapında 879 milyon dolarlık hasılat geliri elde etmeyi başarmıştır. Serinin ikinci filmi olan Sırlar Odası’nın çekimleri için birincil filmin yönetmeni Chris Columbus baştan kameranın arkasına geçmiş. Serinin tüm filmlerinde olduğu gibi filmlerin ilham aldığı kitap serisinin yazarı J. K. Rowling’in ismini senarist koltuğunda görüyoruz. Yeniden serinin diğer filmlerinde olduğu gibi Steve Kloves J. K. Rowling’in baki eserlerini film senaryosuna çeviren ad olarak adını senaryo yazarı listesine ekletiyor.

Serinin ikinci filmi olan Sırlar Odası’nda da sevdiğimiz tüm yüzlere tekrar merhaba diyoruz. Oyuncu kadromuz yeniden Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Tom Felton, Richard Harris, Alan Rickman, David Bradley gibi kabiliyetli aktör ve aktrislerden oluşuyor.

Serinin ikinci filminde ise maceraya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Hogwarts’ın ikinci senesinde Harry, Ron ve Hermonie eğitim hayatlarına, olaylı geçen bir önceki eğitim döneminden daha sonra hiçbir soruna bulaşmadan devam etmeye çalışırlar. Ama taşlaşmış şekilde mektep koridorlarında yer alan arkadaşları, duvarlara kanla yazılan yazılar, duvarların içlerinden gelen ilginç sesler maceracı olmayan bir eğitim yılı hayallerini suya düşürecektir. Mektep içerisinde yapılan saldırılar arttıkça yüzlerce yıllık dehşet bir sırrı ortaya içeri almamak ve mektep tarihinin en güvenli olmayan odası olan efsanevi sırlar odasında vefat dolu bir maceraya atılmak zorunda kalacaklar. Bu yüzden serüven severlerin efsanevi Harry Potter evreninin devam filmini izlemelerini kuşkusuz öneriyoruz. Harry Potter 2 Sırlar Odası 1080p Full izleyicilerine hoş bir çabuk dileriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Harry Potter 2 Sırlar Odası
21 izlenme
Harry Potter ve Sırlar Odası 2002 yılında gösterime giren, macera, aile ve fantezi türleri içerisine giren bir yapımdır. 2 saat 41 dakika uzunluğu olan üretim 100 milyon dolarlık bir bütçe ile hayata geçirilmiştir. Buna karşılık olarak da Dünya çapında 879 milyon dolarlık hasılat geliri elde etmeyi başarmıştır. Serinin ikinci filmi olan Sırlar Odası’nın çekimleri için […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat