Borat 2 Borat Sonraki Film

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Borat 2 izle, Borat Subsequent Moviefilm sloganı ile 2020 yılına damga gibi gelen filmde bu kez hedef Amerika hükümetidir. Filmi Full izleyiniz. İlk serisi 2001 yılında yayınlanan ve oldukça sevilen Borat 2 Filmi ile geldi. Komedi tarzında İmdb den oldukça iyi puan bölge filmin bu defaki konusu ise, yerinde durmaz adamımıza ” Borat” yeniden meslek başında ve defaki hedefi ise Amerikada düzenlenen bazı seçimlere el atmaktır. Donald Trump önderliğinde yoluna devam eden hükümeti piyasadan silmeyi planlayan adamımız komedi batmış sahneleri izlememezi niçin oluyor.

2020 Komedi dalında epeyce iddalı olan ve kısa zamanda İMDB’den 7.0 gibi iyi bir puan bölge Borat 2 Filmi Borat Subsequent Moviefilm sloganı ile bizlere 95 dakika eşszi komedi sahneleri ile film keyfi veriyor. Film Full’den izlenir.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Borat 2 Borat Sonraki Film
21 izlenme
Borat 2 izle, Borat Subsequent Moviefilm sloganı ile 2020 yılına damga gibi gelen filmde bu kez hedef Amerika hükümetidir. Filmi Full izleyiniz. İlk serisi 2001 yılında yayınlanan ve oldukça sevilen Borat 2 Filmi ile geldi. Komedi tarzında İmdb den oldukça iyi puan bölge filmin bu defaki konusu ise, yerinde durmaz adamımıza ” Borat” yeniden meslek […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat