Eltilerin Savaşı Gubse Özay Yeni

Hata Bildir ×

Eltilerin Savaşı Filmi Konusu

Eltilerin savaşı izle, Gupse Özay yeni filmi oldukça alaka fark etti. Komedi tufanına yerli komedi, Eltilerin savaşı filmini fragman dahil full hd izle. Son zamanların en komik filmlerinden olan Eltilerin Savaşı beklendiğinden de çok hasıla yaparak yapımcılarını sevindirmeyi başardı. Sultan ve Gizem adlarında iki eğriyi konu bölge film doğru bir atışma, bir rekabet, tatlı sert ilişkiler dizgisidir. Hemen Şimdi epeyce genç olan eltiler iki kardeşi de savaşlarına dâhil ederler. Bu savaş oldukça gülünç geçecek ve eltiler aralarında sular durulmayacak. İlk başlarda birbirlerine kuvvet gösterisi, avantaj kurma çabası neticesinde birbirlerinin yaptıklarına misli ile cevap vermektedirler. Başarısı ile tanıdık Gupse Özay ve Merve Dizdar tatlı çekişmelerini farkında olmadan bir savaşa döndürürler. Bu savaşta sosyal medya da birer silahtır. İki eltinin de sosyal medyaya düşkünlüğü herkesçe bilinir.

Gupse Özay’dan Yepyeni Film

Sayesinde hayatlarından geniş karelere yer bahşedilen filmde bu rekabetten iki kardeş karlı çıkmakta. Eğrilerin tatlı rekabetinden iki kardeş ayrıca keyif almakta keza de bu durum hoşlarına gitmektedir. Hem aile yaşantısı ayrıca eğrilerin ilişkisi Türk halkının tatlı aile yapısını aktarmakta, birçok gülünç sahnesi ile izleyenlere benzersiz bir kahkaha krizi yaşatıyor.
31 Ocak 2020 yılında beyaz perdede yerini alan bu film komediyi izleyicilerle buluşturuyor. Yönetmenliğini Iftihar Bilgetay’ın yaptığı bu yapıt, 1 saat 53 dakika baştan başa süren bir komedi filmidir. Bilirkişi oyuncu kadrosu ile herkesin beğenisini toplayan bu film Türkiye’de çekilmiştir. Filmin senaryosu Gupse Özay göre kaleme alınıyor.

Eltilerin Savaşı Filmi Oyuncuları

Gupse Özay: Sultan karakterini canlandıran oyuncu, kıskanç elti karakteri ile filme hayat verecektir. sosyal medya düşkünü olan Sultan, öteki eltisi ile kesintisiz münakaşa halinde olacaktır.
Merve Dizdar: Gizem rolünü canlandıran Merve usta oyunculuğu ile herkesi etkilemeyi başarıyor. durmadan eltisi ile savaş halinde olan Gizem, gülünç bir o kadarda ciddidir.
Uraz Kaygılaroğlu: Gizem’in eşi rolü ile karşımıza çıkan Fatih, iki altının arasında sıkışıp kalacaktır. Bazen ne yapacağını bilemeyecek ve kılıfına uyduracaktır.
Ferit Aktuğ: Selim rolü ile karşımıza çıkan Ferit Aktuğ, güzel oyunculuğu ile herkesin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Sultan’ın eşi olarak filmde yer alan oyuncu, komedi dalında hoş oyunculuğa yer vermektedir.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Eltilerin Savaşı Gubse Özay Yeni
26 izlenme
Eltilerin Savaşı Filmi Konusu Eltilerin savaşı izle, Gupse Özay yeni filmi oldukça alaka fark etti. Komedi tufanına yerli komedi, Eltilerin savaşı filmini fragman dahil full hd izle. Son zamanların en komik filmlerinden olan Eltilerin Savaşı beklendiğinden de çok hasıla yaparak yapımcılarını sevindirmeyi başardı. Sultan ve Gizem adlarında iki eğriyi konu bölge film doğru bir atışma, […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat