Spell 2020 izle

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Spell izle, 2020 yılında yayınlanan nefret filminde, bir adamın kırsalda uçağının düşmesi ile başına gelenleri konu bölge filmi tek parça izleyin. Nefret filmi severler için 2020 en iyi gerilim korku odaklı filmlerinden Spell Filmi ile karşınızdayız. Filmin konusu ise, geliri yüksek bir iş adamı seyahat sırasında Appalachi adı bahşedilen insanların çokta gitmedikleri ıssız bir alana düşer. Orada kazayı yaralı şekilde atlatan adama Appalachi’ de yer alan yaşlı bir çift yardım ederek evlerine götürürler. Olaylara görüntü açıları oldukça ayrı olan bu ihtiyar çift adamı bazı sihir taktikleri ile iyileştirmeye çalışırlar. Ama durumlar epeyce kötü ilerler ve bu durumdan rahatsız olan adam bir lahza önce bulunduğu durumdan kaçmak için savaş vermeye başlar.

Mark Tonderai yönetmenliğinde 93 dakika süren, İmdb’den ise 5.3 gibi iyi bir oy almayı başaran ve hoş konusu ile de oldukça dikkatleri üzerine çekenSpell filmi izlemeye bedel filmler aralarında yerini aldı. Fullfilmizle.Pw en iyi filmler burada sizler için eklendi.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Spell 2020 izle
43 izlenme
Spell izle, 2020 yılında yayınlanan nefret filminde, bir adamın kırsalda uçağının düşmesi ile başına gelenleri konu bölge filmi tek parça izleyin. Nefret filmi severler için 2020 en iyi gerilim korku odaklı filmlerinden Spell Filmi ile karşınızdayız. Filmin konusu ise, geliri yüksek bir iş adamı seyahat sırasında Appalachi adı bahşedilen insanların çokta gitmedikleri ıssız bir alana […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat