Yıkılmaz Kale – Castle in The Ground 2019

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Yıkılmaz Kale izle, 2019 Drama yüklü filmde Esas adındaki genç kız annesinin ölümünden çok etkilenir. Castle in The Ground filmini hd izleyiniz. Dram kategorisinde epeyce dikaktleri çeken Yıkılmaz Kale Filmi annesine oldukça düşkün olan güzeller güzeli genç bayan Ana, annesinin ani ölümünden sonra kendisini fazla fena hisseder. Bu işlem içerisinde epeyce capcanlı esprili komşusu Henry ile dert ortağı olur ve iyi bir arkadaşlıkları olur. Vakit içerisinde Henry’e yakınlaşmaya başlayan hoş bayan Henry’in bazı kötü huylarına tanık olur.

böylece da saf olmayan Henry gerçekten bir uyuşturucu bağımlısıdır ve epeyce tartışma dolu bir hayatı vardır. Bu koşul karşısında acaba Asıl ne yapacak ? 2019 yapımı Yıkılmaz Kale filmi 104 dakika sürmektedir. Abd’de Castle in The Ground 2019 adı ile geçmektedir.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Yıkılmaz Kale – Castle in The Ground 2019
21 izlenme
Yıkılmaz Kale izle, 2019 Drama yüklü filmde Esas adındaki genç kız annesinin ölümünden çok etkilenir. Castle in The Ground filmini hd izleyiniz. Dram kategorisinde epeyce dikaktleri çeken Yıkılmaz Kale Filmi annesine oldukça düşkün olan güzeller güzeli genç bayan Ana, annesinin ani ölümünden sonra kendisini fazla fena hisseder. Bu işlem içerisinde epeyce capcanlı esprili komşusu Henry […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat