Bataklık Havyarı – Bayou Caviar 2018

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Bataklık Havyarı izle, eski bi boksor yeni yaşamında sade bir hayat yaşar taki ondan birisi bişey isteyene değin. Bayou Caviar 2018 filmini full izleyin. Dram ve gerilim sahneleri ile dikkatleri üstüne çeken 2018 filmi Bataklık Havyarı Filmi eskinin en iyi boks şampiyonu olan Cuba Gooding Jr.’i bizlere anlatıyor. Filmde Rodney adındaki eski boksör artık boks hayatını bitirmiş ve normal bireyler gibi standart bir hayat yaşamaktadır. Bir gece klübünde görevli olarak hayatını devam ettiren eski boksör, orada bir Rus ile tanışan Rodney kısa süre sonrasında adamın ondan istediği bir durum neticesinde eski boksörün hayatı eski standartlarının dışına çıkacaktır.

2018 yapımı Bataklık Hayvarı 114 dakika bizlere dram ve gerilim doymuş anlar yaşatmaktadır. ABD yapımı Bayou Caviar filmi herkesin yakından tanıdığı ” Cuba Gooding Jr.” yönetmenliğinde çekilmiştir.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Bataklık Havyarı – Bayou Caviar 2018
28 izlenme
Bataklık Havyarı izle, eski bi boksor yeni yaşamında sade bir hayat yaşar taki ondan birisi bişey isteyene değin. Bayou Caviar 2018 filmini full izleyin. Dram ve gerilim sahneleri ile dikkatleri üstüne çeken 2018 filmi Bataklık Havyarı Filmi eskinin en iyi boks şampiyonu olan Cuba Gooding Jr.’i bizlere anlatıyor. Filmde Rodney adındaki eski boksör artık boks […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat