Web Analytics

Isi & Ossi 2020

Kaynak 1
Hata Bildir ×
Isi & Ossi 14 Şubat 2020’de ülkemizde gösterime girmiştir. Isi & Ossi filminin yönetmen koltuğunda Oliver Kienle oturmaktadır. Filmin senaristliğini ise yine aynı ad Oliver Kienle üstlenmiştir.

Isi & Ossi filminin başrollerini Luna, Hell, Tatort filmleri ve Dark dizisinden tanıdığımız Lisa Vicari, Morgen hör ich auf, EneMe, UZAYLI: It is here ve Der Ausflug filmlerinden tanıdığımız Dennis Mojen, Was bleibt, Charite, Yeraltı ve Frantz filmlerinden tanıdığımız Ernst Stötzner, Counterpart, Die kommenden Tage ve Oyunbozan filmlerinden tanıdığımız Lisa Hagmeister, Barbara, Otoban ve Kasimir und Karoline filmlerinden tanıdığımız Christina Hecke, Savaşın Gölgesinde, Ende der Schonzeit filmleri ve Kommissarin Heller dizisinden tanıdığımız Hans-Jochen Wagner, Sag Du Es Mir ve Beat filmlerinden tanıdığımız Walid Al-Atiyat, Kaspar Hauser, Schlafes Bruder, Şato ve Gegengerade filmlerinden tanıdığımız Andre Eisermann ve SOKO Kitzbühel, Pregau ve Schnell ermitteit filmlerinden tanıdığımız Zoe Straub paylaşmaktadır. Filmde Isi karakterine Lisa Vicari, Ossi karakterine Dennis Mojen, Büyükbaba karakterine Ernst Stötzner, Betty Markowski karakterine Lisa Hagmesiter, Claudia Voight karakterine Christina Hecke, Manfred Voight karakterine Hans-Jochen Wagner, Spasti karakterine Andre Eisermann, Tschünni karakterine Walid Al-Atiyat ve Camilla Abelina Andresen karakterine Zoe Straub yaşam vermiştir.

Isi çok zengin bir ailenin tek kızıdır. her zaman ailesinin istediği gibi yaşamaya çalışan Isi üniversite okumak yerine aşçılık eğitimi olmak istemektedir. Bunun için ailesinden para isteyen Isi ailesini razı etmek için farklı alanlara yönlendirilmiş yollar denemeye başlayacaktır. Hedeflemek için gittiği bir hamburgercide Ossi’yle karşılaşınca ikisinin de hayatı değişmeye başlayacaktır.

Romantik, komedi türündeki bu filmi mutlaka izleyiniz. Isi & Ossi 2020 Türkçe Dublaj Full izleyeceklere neşelendirici romantik komedi seyirleri dilemekteyiz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Isi & Ossi 2020
16 izlenme
Isi & Ossi 14 Şubat 2020’de ülkemizde gösterime girmiştir. Isi & Ossi filminin yönetmen koltuğunda Oliver Kienle oturmaktadır. Filmin senaristliğini ise yine aynı ad Oliver Kienle üstlenmiştir. Isi & Ossi filminin başrollerini Luna, Hell, Tatort filmleri ve Dark dizisinden tanıdığımız Lisa Vicari, Morgen hör ich auf, EneMe, UZAYLI: It is here ve Der Ausflug filmlerinden […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat