Web Analytics

Renkli Fotoğraf 2020 İpucu

Kaynak 1
Hata Bildir ×
Colour Photo izle, Fazla öbür iki gencin birbirlerine olan aşkını konu alan 2020 yapımı Hİnt Filmini Türkçe Altyazılı olarak full HD kalitede izle. Hint Filmleri serimize bilhassa benim çok merak ettiğim dramın dibine vuracağını düşündüğüm Colour Photo filmi ile devam ediyoruz. Filmin konusu ise meraklısı için özetle şu şekildedir. Bundan 30 yıl önceki zamanı bilhassa 90’lı seneleri konu bölge filmde, o dönemlerde adamakıllı ayrı yerlerden gelen ancak bi şekilde hayatları birleşen iki gencin birbirlerine olan aşkları konu alınıyor. Dram içerisinde biraz da olsun komedi bulabileceğiniz bir film.

2020 yapımı olan ve İmdb’den tamı tamına “8.7” gibi harikulade bir puan alan Colour Photo Filmi bizlere 141 dakika film keyfi yaşatıyor. Sandeep Raj yönetmenliğindeki bu film sizlere cidden fazla öğüt ederim.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Renkli Fotoğraf 2020 İpucu
13 izlenme
Colour Photo izle, Fazla öbür iki gencin birbirlerine olan aşkını konu alan 2020 yapımı Hİnt Filmini Türkçe Altyazılı olarak full HD kalitede izle. Hint Filmleri serimize bilhassa benim çok merak ettiğim dramın dibine vuracağını düşündüğüm Colour Photo filmi ile devam ediyoruz. Filmin konusu ise meraklısı için özetle şu şekildedir. Bundan 30 yıl önceki zamanı bilhassa […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat