Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi 2011

Reklamı Geç
Hata Bildir ×
Hayalet Şoför 2 İntikam Ateşi izle, Yönetmen koltuğuna Mark Neveldine ve Brian Taylor ‘ın oturduğu Ghost Rider 2 İntikam Ateşi, çizgi romandan uyarlanan bu film 2012 yılında seyircisiyle buluşarak ilk filmin devamı niteliğindedir. Filmin çekimleri Türkiye’yi de kapsayacak şekilde Avrupa’da bir takım Balkan ülkelerinde yapılan film, büyük yankı uyandırmıştır. Filmin orijinal ismi Ghost Rider Spirit of Vengeance’tır.

Hayalet şoför elde etmek hiç basit bir koşul değildir. Şeytanın lanetini taşımak Johnny’i zor günler yaşatmaktadır. Hayalet şoför olmakla mücadele verirken Moreau adında biri karşı çıkar ve onun söylediklerini yaparsa Johnny’i daha karmaşık ve engebeli bir işlem beklemektedir. Bu coşku dolu filmi sitemiz üzerinden Hayalet Şoför 2 Türkçe dublaj izle ve Hayalet Şoför 2 İntikam Ateşi Türkçe altyazılı HD izle seçenekleriyle sevinçle izleyebilirsiniz.

57 milyon dolarlık film bütçesi ve 132 milyon dolarlık gişe hasılatı ile seyircinin dikkatini çeken film oyuncu kadrosuyla da geniş yankı uyandırmıştır. İlk filmde ruhunu şeytana satması için anlaşma yapan sonrada işin içinden çıkılmaz bir hal bölge durum sarmalından daha sonra Johnny’i daha büyük bir güçlük beklemektedir.

Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi Türkçe Full HD izle

Aksiyon, fantastik ve gerilim türlerindeki filmde izleyiciyi, Nicolas Cage Johnny Blaze ve natürel fakat Ghost Rider, yani hayalet şoför rolünde, Ciarán Hinds ismi Roarke rolünde, Violante Placido adındaki oyuncu Nadya rolünde, Johnny Whitworth ismi Carrigan rolünde, Christophe Lambert Methodius karakteriyle, meşhur oyuncu Idris Elba Moreau ismindeki karakterle, Spencer Wilding ismi Grannik rolünde karşılamaktadır.

Sitemizi kullanarak bu fantastik filmi Ghost Rider 2 1080p full HD izle farkıyla kendinize sinema keyfi yaşatabilirsiniz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi 2011
27 izlenme
Hayalet Şoför 2 İntikam Ateşi izle, Yönetmen koltuğuna Mark Neveldine ve Brian Taylor ‘ın oturduğu Ghost Rider 2 İntikam Ateşi, çizgi romandan uyarlanan bu film 2012 yılında seyircisiyle buluşarak ilk filmin devamı niteliğindedir. Filmin çekimleri Türkiye’yi de kapsayacak şekilde Avrupa’da bir takım Balkan ülkelerinde yapılan film, büyük yankı uyandırmıştır. Filmin orijinal ismi Ghost Rider Spirit […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat