Run – Sightless 2020 ni

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
[wpforms id="561" title="false" description="false"]
Sightless izle, 2020 Kör filminde geçirdiği bir kaza sonucu âmâ olan genç kadının hayatındaki zorlukları konu bölge filmi Tek parça izleyiniz.

2020 Dram ve gerilim sahneleri epeyce dikakt çeken Âmâ – Sightless filminin konusu su şekildedir. Ellen Ashlan adındaki güzel genç bir kadın uğradığı bir atak sonucunda gözlerini kaybeder. Bu durumdan ötürü erken emekli olan genç bayan, kendisini kör eden insanın kesintisiz onu peşine düşüp takip ettiğini düşünür ve bu duruma kimseyi inandıramaz.

Cooper Karl yönetmenliğinde İmdb’den 5.4 puan alan ve 89 dakika bizlere oldukça iyi bir film keyfi sunan Âmâ- Sightless filmini sitemizden full hd izleyebilirsiniz.

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Run – Sightless 2020 ni
381 izlenme
Sightless izle, 2020 Kör filminde geçirdiği bir kaza sonucu âmâ olan genç kadının hayatındaki zorlukları konu bölge filmi Tek parça izleyiniz. 2020 Dram ve gerilim sahneleri epeyce dikakt çeken Âmâ – Sightless filminin konusu su şekildedir. Ellen Ashlan adındaki güzel genç bir kadın uğradığı bir atak sonucunda gözlerini kaybeder. Bu durumdan ötürü erken emekli olan […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Kaptan, 3 ay önce
HANİ HALK ARASINDA BİR LAF VARDIR ON NUMARA BEŞ YILDIZ 10/10 VERDİM Vatanım diye Bizim dilimizde diypr Kelimede değilde ne anlamamız gerekiyor onu anlamak lazım bu kadar gerçekçi bu kadar doğru sözler çok şey katıyor hele halk unutkandır diyor bunu bağırarak EVEEET dedim. Her vatandaş kendi ülkem diyorsa hangi parti hangi din hangi ırk hangi meshep olursa bu ayyıldız için bu vatan için binlerce yıldır bizim olan bu vatan için milli olalım
Reklamı Kapat