Run – Sightless 2020 ni

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Sightless izle, 2020 Kör filminde geçirdiği bir kaza sonucu âmâ olan genç kadının hayatındaki zorlukları konu bölge filmi Tek parça izleyiniz.

2020 Dram ve gerilim sahneleri epeyce dikakt çeken Âmâ – Sightless filminin konusu su şekildedir. Ellen Ashlan adındaki güzel genç bir kadın uğradığı bir atak sonucunda gözlerini kaybeder. Bu durumdan ötürü erken emekli olan genç bayan, kendisini kör eden insanın kesintisiz onu peşine düşüp takip ettiğini düşünür ve bu duruma kimseyi inandıramaz.

Cooper Karl yönetmenliğinde İmdb’den 5.4 puan alan ve 89 dakika bizlere oldukça iyi bir film keyfi sunan Âmâ- Sightless filmini sitemizden full hd izleyebilirsiniz.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Run – Sightless 2020 ni
280 izlenme
Sightless izle, 2020 Kör filminde geçirdiği bir kaza sonucu âmâ olan genç kadının hayatındaki zorlukları konu bölge filmi Tek parça izleyiniz. 2020 Dram ve gerilim sahneleri epeyce dikakt çeken Âmâ – Sightless filminin konusu su şekildedir. Ellen Ashlan adındaki güzel genç bir kadın uğradığı bir atak sonucunda gözlerini kaybeder. Bu durumdan ötürü erken emekli olan […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat