Road 2 2020 İpucu

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Sadak 2 izle, 2020 yapımı Hint filminde Ravi adındaki genç adamın sevdiği bayan ölür ve hayatı daha alçak üstteki olur. Filmi Full HD kalitede izleyin.

Film 1991 yapımı Sadak filminin bittiği yerden başlar. Sadak 2 filminde kahramanımız Ravi yine taksi şoförlüğü yapmaktadır. Sevdiği kadının ölümüyle depresyona giren ve hayattan hiçbir beklentisi kalmayan Ravi birgün genç Aarya ile karşılaşır. Gün geçtikçe Ravi için daha kayda değer ayla gelen genç kızla bir yolculuğa çıkarlar. Bu seyahat bir hayatta kalma macerasına ışık tutmaya başlar. Aarya’ın hayatta kalma nedeniyle birlikte olaylar daha işaret bir hal almaya başlar.

Aksiyon ve dramın en üst seviyede olduğu Sadak 2’nin maceraları Hindistan’da geçmektedir. Mahash Bhatt’ın yönetmenliğini ve yapımcılığını üstlendiği Sadak 2 Filmi 2020 yapımıdır. Başrolünde ise Sanjay Dutt, Pooja Bhatt, Alia Bhatt ve Aditya Roy Kapoor yer alıyor.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Road 2 2020 İpucu
669 izlenme
Sadak 2 izle, 2020 yapımı Hint filminde Ravi adındaki genç adamın sevdiği bayan ölür ve hayatı daha alçak üstteki olur. Filmi Full HD kalitede izleyin. Film 1991 yapımı Sadak filminin bittiği yerden başlar. Sadak 2 filminde kahramanımız Ravi yine taksi şoförlüğü yapmaktadır. Sevdiği kadının ölümüyle depresyona giren ve hayattan hiçbir beklentisi kalmayan Ravi birgün genç […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat