Ajan Sai Srinivasa Yatra ೨೦೧೯

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Agent Sai Srinivasa Athreya izle, 2019 yapımı filmde annesinin esrarengiz şekilde ölümünü araştıran adamın filmini Full HD izleyebilirsiniz..

Casus Sai Sreenivas Athreya bir gece yarısı annesinin ölüm haberiyle sarsılır. Annesinin ölümünü araştırmak için Bhopal’den Nellore’ye gider ve olaylar gitgide trajik bir hal almaya başlar. Nellore’li dedektif Sai Sreenivas’ın maceralarını konu edildiği filmde gizemler açığa çıkmak için beklemektedir. Film tahlilci gerilim türüyle öne çıkmaktadır. Hindistan’da geçen film 2019 yapımıdır.

IMDB’den 8.5 puan alarak izleyicinin beğenisini toplamıştır. Yönetmen koltuğunda Swaroop RSJ oturmaktadır. Filmin başrollerini Naveen Polishetty, Shruti Sharma, Shredha Rajagopalan ve Darbha Appaji Ambarisha, Chanakya Tejas ve Manikanta Varanasi paylaşıyor. Gişe rekorları kıran Agent Sai Srinivasa Athreya 2019’un en iyi Telugu filmlerinden biri olarak kabul edildi.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Ajan Sai Srinivasa Yatra ೨೦೧೯
719 izlenme
Agent Sai Srinivasa Athreya izle, 2019 yapımı filmde annesinin esrarengiz şekilde ölümünü araştıran adamın filmini Full HD izleyebilirsiniz.. Casus Sai Sreenivas Athreya bir gece yarısı annesinin ölüm haberiyle sarsılır. Annesinin ölümünü araştırmak için Bhopal’den Nellore’ye gider ve olaylar gitgide trajik bir hal almaya başlar. Nellore’li dedektif Sai Sreenivas’ın maceralarını konu edildiği filmde gizemler açığa çıkmak […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat