Bhoomi 2021 Aksiyon

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Bhoomi izle, 2021 yılında dikkat çeken Hint yapımı aksiyon filminde Bhoomi’nin başına gelen durum konu alınıyor. 1080p filmi full hd izleyin.

Bhoomi ailesinden sağ kalan babası ile birlikte yaşamış genç bir kızdır. Yakın zamanda evlenmek üzere olan Bhoomi’nin başına hiç beklemediği şanssız bir olay gelmiştir. Bhoomi’nin başına gelen bu talihsiz olay benzer mahallede yaşadığı ve onu sevdiğini bahis eden bir erkek tarafından gelmiştir. Bu kişi Bhoomi’ye karşısında duygularını dile getirmiş onunla evlenmek istediğini söylemiş ama Bhoomi onu reddetmiştir. Bu reddedişi kabul edemeyen kişi Bhoomi’yi kaçırır ve ona tecavüz eder.

Bhoomi’nin babası Arun ise kızının başına gelen bu dehşet olayın peşini bırakmaz ve mahkemelerde adaleti aramaya koyulur oysa Arun kızı için adaleti bulamaz. Arun kızının adaletini kendi sağlamaya karar verir ve bunun için tek çaresi vardır o adamı öldürmek.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Bhoomi 2021 Aksiyon
797 izlenme
Bhoomi izle, 2021 yılında dikkat çeken Hint yapımı aksiyon filminde Bhoomi’nin başına gelen durum konu alınıyor. 1080p filmi full hd izleyin. Bhoomi ailesinden sağ kalan babası ile birlikte yaşamış genç bir kızdır. Yakın zamanda evlenmek üzere olan Bhoomi’nin başına hiç beklemediği şanssız bir olay gelmiştir. Bhoomi’nin başına gelen bu talihsiz olay benzer mahallede yaşadığı ve […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat