Kali Khuhi İpucu

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Kaali Khuhi izle, 2020 Hint yapımı olan filmde eski bir köyde alışılmışın dışarıya olan bir yaşanış şekli anlatılmakta. Filmi 1080p izleyin.

Yıllar boyu süregelen bir geleneğin, geleceği kendi içerisinde hapsedecek olayların yaşayacağını bilmeden sürdürülmüştür. Kaali Khuhi, bizi 10 yaşındaki Shivangi üzerinden hikayeyi anlatmaya başlar. Hayalet öykülerini dinleyen ve çevresindekilere “hayalet öyküsü sever misin” diye sorarken geleceğinde olacaklardan habersizdir. Ancak o gelecek çokta uzak değildir.

Filmde Shivangi’nin ailesinin yaşamış olduğu Pencap köyünde eski bir geleneğin başlarına açtığı bir belayı ele alınır. O köyde kız bebeklerinin öldürüldüğü korkunç bir öykü yatmaktadır. Korkunç geçmişin gün yüzüne çıkmasıyla birlikte katledilmiş kız bebeklerinin ruhlarının köye dominant olduğunu görürüz. Ve bu kötü geçmişli köyün ruhlardan temizlenmesi gerekmektedir. Ve 10 yaşındaki Shivangi köyü hayaletlerden kurtarmak için yollar arar.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Kali Khuhi İpucu
730 izlenme
Kaali Khuhi izle, 2020 Hint yapımı olan filmde eski bir köyde alışılmışın dışarıya olan bir yaşanış şekli anlatılmakta. Filmi 1080p izleyin. Yıllar boyu süregelen bir geleneğin, geleceği kendi içerisinde hapsedecek olayların yaşayacağını bilmeden sürdürülmüştür. Kaali Khuhi, bizi 10 yaşındaki Shivangi üzerinden hikayeyi anlatmaya başlar. Hayalet öykülerini dinleyen ve çevresindekilere “hayalet öyküsü sever misin” diye sorarken […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat