Eve Hoş geldin – Welcome Home 2018

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Eve Hoşgeldin izle, Bryan ve Cassie güç dönemden geçen ilişkilerini Welcome Home adındaki siteden konut tutarak kurtarmak isterler. 2018 Filmi izleyin.

Bryan ve Cassie fazla uzun zamandır birbirlerine âşık bir çifttir. Ama uzun zamandır birlikte olmalarından nedeniyle ara sıra sıkıntılar çekerler ve ilişkileri tek düze bir hal alır. İlişkilerini yeniden alevlendirmek için bir çözüm ararlar ve çok zaman geçmeden bir yol bulurlar. İnternetten Welcome Home adlı bir site üzerinden İtalya’da kırsal bir kesimde ev kiralarlar ve tatil için oraya giderler. Kiraladıkları bu eve kısa bir süre içerisinde yerleşen Bryan ve Cassie’yi romantik güzel günler bekler. Cassie, Federico adında kibar ve bir o kadar da yakışıklı bir beyefendi ile tanışır. Ama Bryan bu durumdan hiç memnun olmaz ve rahatsız olmaya başlar. Bu durumları fark eden Federico çifti birbirlerine düşürür.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Eve Hoş geldin – Welcome Home 2018
764 izlenme
Eve Hoşgeldin izle, Bryan ve Cassie güç dönemden geçen ilişkilerini Welcome Home adındaki siteden konut tutarak kurtarmak isterler. 2018 Filmi izleyin. Bryan ve Cassie fazla uzun zamandır birbirlerine âşık bir çifttir. Ama uzun zamandır birlikte olmalarından nedeniyle ara sıra sıkıntılar çekerler ve ilişkileri tek düze bir hal alır. İlişkilerini yeniden alevlendirmek için bir çözüm ararlar […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat