Güç 2021 İpucu

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
The Power izle, 2021 Hint yapımı filmde şiddet uğruna ailelerini zorda bırakan ve iki aşık gencin engebeli yollardaki aşk hikayesini full hd izleyiniz.

Aksiyon filk severlerin yep yeni yılda epeyce dikkatini çekeceğini düşündüğüm The Power filminde, kendilerini şiddet uğruna kaybeden ailelerin bu koşul sonucunda ailelerinin ne hallere geldiğini konu alınıyor. Pari ve Devi adındaki iki düşman ailenin çocukları bütün zorluklara karşın aşkları uğruna bir çok bedeli almaktadırlar.

Mahesh Manjrekar yönetmenliğindeki strong> The Power Filmi sizlere 153 dakika her tarafında oldukça güzel bir film keyfi sunuyor.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Güç 2021 İpucu
820 izlenme
The Power izle, 2021 Hint yapımı filmde şiddet uğruna ailelerini zorda bırakan ve iki aşık gencin engebeli yollardaki aşk hikayesini full hd izleyiniz. Aksiyon filk severlerin yep yeni yılda epeyce dikkatini çekeceğini düşündüğüm The Power filminde, kendilerini şiddet uğruna kaybeden ailelerin bu koşul sonucunda ailelerinin ne hallere geldiğini konu alınıyor. Pari ve Devi adındaki iki […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat