Güç 2021 İpucu

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
[wpforms id="561" title="false" description="false"]
The Power izle, 2021 Hint yapımı filmde şiddet uğruna ailelerini zorda bırakan ve iki aşık gencin engebeli yollardaki aşk hikayesini full hd izleyiniz.

Aksiyon filk severlerin yep yeni yılda epeyce dikkatini çekeceğini düşündüğüm The Power filminde, kendilerini şiddet uğruna kaybeden ailelerin bu koşul sonucunda ailelerinin ne hallere geldiğini konu alınıyor. Pari ve Devi adındaki iki düşman ailenin çocukları bütün zorluklara karşın aşkları uğruna bir çok bedeli almaktadırlar.

Mahesh Manjrekar yönetmenliğindeki strong> The Power Filmi sizlere 153 dakika her tarafında oldukça güzel bir film keyfi sunuyor.

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Güç 2021 İpucu
1.138 izlenme
The Power izle, 2021 Hint yapımı filmde şiddet uğruna ailelerini zorda bırakan ve iki aşık gencin engebeli yollardaki aşk hikayesini full hd izleyiniz. Aksiyon filk severlerin yep yeni yılda epeyce dikkatini çekeceğini düşündüğüm The Power filminde, kendilerini şiddet uğruna kaybeden ailelerin bu koşul sonucunda ailelerinin ne hallere geldiğini konu alınıyor. Pari ve Devi adındaki iki […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Kaptan, 3 ay önce
HANİ HALK ARASINDA BİR LAF VARDIR ON NUMARA BEŞ YILDIZ 10/10 VERDİM Vatanım diye Bizim dilimizde diypr Kelimede değilde ne anlamamız gerekiyor onu anlamak lazım bu kadar gerçekçi bu kadar doğru sözler çok şey katıyor hele halk unutkandır diyor bunu bağırarak EVEEET dedim. Her vatandaş kendi ülkem diyorsa hangi parti hangi din hangi ırk hangi meshep olursa bu ayyıldız için bu vatan için binlerce yıldır bizim olan bu vatan için milli olalım
Reklamı Kapat