Tribhanga: Çarpık ve Çılgın 2021

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Tribhanga izle, 2021 Eğri ve Deli Hint filminde üç kadının kendi ayakları üstünde durmasını konu bölge filmi Türkçe altyazılı izleyin.

Hindistan’da üç kadının kendi ayakları üzerinde yaşam mücadelesini konu alan Tribhanga günümüzde oldukça önemli bir konuya değinmektedir. 1980’li yıllardan bu yana yaşayan ve bu yaşamları içinde türlü zorluklar ile çaba eden bu üç kadının bir arada birbirlerine takviye olmaları ve zinde duruşları ile tüm kadınlara örnek niteliğindedir.

Aile yaşamları, iş yaşamları, toplum ve daha çoğu hayat alanında kadınların başlıca yaşamış oldukları sorunları gözler önüne seren ve uyarı çeken bu filmi herkesin izlemesi gerekmektedir. Nitekim dünyanın en zinde kadınlarının bile zaman zaman yalnızca kadın olduğu için maruz kaldığı oysa bundan utanması gerekenlerin utanması gerekirken utanmadıkları için sakladıkları çok şey vardır.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Tribhanga: Çarpık ve Çılgın 2021
762 izlenme
Tribhanga izle, 2021 Eğri ve Deli Hint filminde üç kadının kendi ayakları üstünde durmasını konu bölge filmi Türkçe altyazılı izleyin. Hindistan’da üç kadının kendi ayakları üzerinde yaşam mücadelesini konu alan Tribhanga günümüzde oldukça önemli bir konuya değinmektedir. 1980’li yıllardan bu yana yaşayan ve bu yaşamları içinde türlü zorluklar ile çaba eden bu üç kadının bir […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat