Kefernahum – Netflix: Capernahum

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Kefernahum izle, Netlix de gösterime giren Capharnaüm filminde, Zain’in hikayesini Türkçe Altyazılı Full HD kalitede izleyebilirsiniz.

Fransa ve Lübnan Ülkelerinin karşılıklı yapımı dram türü filmi Kefernahum, Yoksulluk içinde yaşayan Zain’in hikâyesini anlatmaktadır. Lübnanlı bir çocuk olan Zain, bayağı bir çocukken ailesinin onu istismar etmesinden bıkmış ve baş kaldırmıştır. Ailesinin istismarından kaçtıktan sonra sokakta yaşam savaşı veren ve demin 12 yaşında olan Zain, zekası ve çözüm odaklılığı ile kendine yapılan her türlü haksızlığa karşı dimdik ayakta durmuş ve her şeyin üstesinden gelmeye çalışarak, büyüdüğü döneme dek yaşadıklarını gözler önüne seriyor.

Zain, hayat mücadelesi verirken, Etiyopyalı mülteci olan Rahil’e ve onun bebeği Yonas’a sahip çıkıyor. Bu esnada şiddete başvurduğu için hapse atılıyor ve mahkemede hakkını savunarak annesi ile babasına dava açarak adalet istiyor. Çünkü Zain yasa dışı çalışıyor ve bir nüfus kağıdı bile değil. Devletin aleyhinde hemen hemen mevcut yok ve yaşamıyor. O, doğduğundan beri defalarca sokaklarda çalışmış ve bir hayat mücadelesi vermiştir. Kefernahum’da Zain’in haklı isyanlarına şahit olacaksınız.

Kefernahum filmi, Prömiyerini Cannes Film Festivalinde gerçekleştirilmekle birlikte; Zürih, Saraybosna, Londra, Toronto, Stockholm, Melbourne gibi milletlerarası festivalleri dolaşmıştır. 3 ödül ile Cannes’dan dönen film, Altın Palmiye ödülü için adaydı.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Kefernahum – Netflix: Capernahum
777 izlenme
Kefernahum izle, Netlix de gösterime giren Capharnaüm filminde, Zain’in hikayesini Türkçe Altyazılı Full HD kalitede izleyebilirsiniz. Fransa ve Lübnan Ülkelerinin karşılıklı yapımı dram türü filmi Kefernahum, Yoksulluk içinde yaşayan Zain’in hikâyesini anlatmaktadır. Lübnanlı bir çocuk olan Zain, bayağı bir çocukken ailesinin onu istismar etmesinden bıkmış ve baş kaldırmıştır. Ailesinin istismarından kaçtıktan sonra sokakta yaşam savaşı […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat