Sophia Loren Ne Yapardı? 2021

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Sophia Loren Ne Yapardı izle, 2021 netflix yapımı belgeselde Sophia Loren’e tutkusu olan bir kadın konu alınıyor. What Would Sophia Loren Do izleyiniz.

Netflix’in yep yeni içeriklerinden Sophia Loren Ne Yapardı? biyografi belgelere dayanan tadındaki filminde, İtalyan ve Amerikalı olan oldukça sinemaya düşkün ve ilgili olan büyük yaşlardaki bir kadının Sophia Loren ile arasındaki tahvil anlatılıyor. 32 dakika süren belgeli de bu büyükanne kadının Sophia Loren ile ihtiraslı epeyce iyi hikayalerini izleyeceksiniz.

2021 yapımı Sophia Loren Ne Yapardı? ABD yapımıdır. İmdb’den 6.2 puan bölge belgeli, Ross Kauffman yönetmenliğinde çekilmiştir.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Sophia Loren Ne Yapardı? 2021
782 izlenme
Sophia Loren Ne Yapardı izle, 2021 netflix yapımı belgeselde Sophia Loren’e tutkusu olan bir kadın konu alınıyor. What Would Sophia Loren Do izleyiniz. Netflix’in yep yeni içeriklerinden Sophia Loren Ne Yapardı? biyografi belgelere dayanan tadındaki filminde, İtalyan ve Amerikalı olan oldukça sinemaya düşkün ve ilgili olan büyük yaşlardaki bir kadının Sophia Loren ile arasındaki tahvil […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat