Kraliyet – 2017 Kore

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Real izle, 2017 Kore yapımı Rieol filminde Jang Tae-Young adındaki adamın suç dünyasındaki meşhur tetikçiliği konu alınıyor. Filmi Full HD Alt yazılı izleyin.

Jang Tae-Young, suç dünyasında popüler bir tetikçidir. İşinde fazla başarı olan Jang Tae, soğuk kanlı yapısı ile yer altı dünyasına hizmet etmektedir. Yer altı dünyasının birçok ismine hizmet etmektedir. Ünlü bir tetikçi olarak hayattaki tek istediği ise ileride kendine ait bir kumarhane sahibi olmaktır. Tetikçilikten meslek dünyasına dinmek için doyumsuz ve azimli bir şekilde çalışır. Jang soğuk kanlı yapısı ile çalışmaya devam etmektedir. Kumarhane açmasına fazla eksik bir vakit kalmıştır. Artık son tetikçilik işlerini yapmakta olan Jang’ın başına beğenilmeyen bir olay kazanç.

Bu ünlü tetikçi in namını bir muhabir duyar. Hayatının haberini yapmak isteyen muhabir meşhur tetikçi hakkında data toplamaya başlar. Ama Jang’ın muhabir kadar ifşa olması durumunda hayatını devam edemeyeceği aşıkardır. Bundan dolayı muhabirden kaçmaya ve ondan kurtulmaya bakar. İkili arasında amansız bir atışma başlar. İkili arasındaki bu münakaşa Jang’ın hayallerine ulaşmasını engelleyecektir. Yoğun aksiyon temalı filmde ara ara psikolojik analizler ve flört sahnelerinde bulunmaktadır. Real Kore Filmini şiddetle öğüt ediyoruz.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Kraliyet – 2017 Kore
787 izlenme
Real izle, 2017 Kore yapımı Rieol filminde Jang Tae-Young adındaki adamın suç dünyasındaki meşhur tetikçiliği konu alınıyor. Filmi Full HD Alt yazılı izleyin. Jang Tae-Young, suç dünyasında popüler bir tetikçidir. İşinde fazla başarı olan Jang Tae, soğuk kanlı yapısı ile yer altı dünyasına hizmet etmektedir. Yer altı dünyasının birçok ismine hizmet etmektedir. Ünlü bir tetikçi […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat