Telin Dışında 2021

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Outside The Wire izle, 2021 yılının en yeni filminde Drone pilotu ve görev aldığı askeri alan konu alınmaktadır. Filmi Full HD izleyiniz.

Yep yeni yılda en aktüel filmler ile sizlerleyiz. Aksiyon film severler için, Outside The Wire filmi yayınlandı. Leo, bir drone pilotudur. Kendisini aniden askeri bölgenin içinde bulan Leo, buradaki asli görevi, silah teknolojisinin ve silahların hatalı yerlere gitmesini engellemektir. Bir Android yüzbaşı komutası altında çalışan ve vücudunda ileri teknolojiye sahip geliştirmeler olan Leo, android komutanıyla birlikte “kıyamet günü silahı” denilen cihazı bulacak mı? Zorlama bir ödev onu bekliyor.

Oldukça zor bir komutan emri aşağıda olan adam acaba başarılı olacakmıdır. ABD yapımı 2021’nin en yeni filmlerinden Outside The Wire Filmi Mikael Håfström yönetmenliğinde 114 dakika sürmektedir. Film İmdb’den 7.9 puan almıştır.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Telin Dışında 2021
265 izlenme
Outside The Wire izle, 2021 yılının en yeni filminde Drone pilotu ve görev aldığı askeri alan konu alınmaktadır. Filmi Full HD izleyiniz. Yep yeni yılda en aktüel filmler ile sizlerleyiz. Aksiyon film severler için, Outside The Wire filmi yayınlandı. Leo, bir drone pilotudur. Kendisini aniden askeri bölgenin içinde bulan Leo, buradaki asli görevi, silah teknolojisinin […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat