Gerçek Kahraman – Free Guy 2021

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Gerçek Kahraman izle, Free Guy 2021 yapımı filmde saf bir polisi canlandıran Reynolds ile heycan devam ediyor. Filmi Türkçe Dublaj ve full hd kalitede izle.

Reynolds’ın başrol olarak rol aldığı Gerçek Kahraman filminden bir fragman yayınlandı. Bu sefer oyuncunun tamamı ile Deadpool zıttı bir karaktere hayat verdiğini anlıyoruz. Reynolds, oyun dünyasında şiddetin dominant olduğu bir yer içerisinde saf bir polis memuru olarak hayatını sürdürüyor. Fragmanda ise polis memurunun, gerçekçi dünyaya sahip olan bir kadına aşık olduğunu görüyoruz.

Reel Kahraman, açık dünyanın oyunu olan Free City’de bir arkadaki plan karakteri olduğunu fark eden bir banka memurunun mucizevi hayat hikayesini konu ediyor. Bilmediği bir dünyanın içerisinde bulunan genç adam, hayatını devam ettirebilmesi için neler yapabileceğini öğrenmek müşkülündedir.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Gerçek Kahraman – Free Guy 2021
241 izlenme
Gerçek Kahraman izle, Free Guy 2021 yapımı filmde saf bir polisi canlandıran Reynolds ile heycan devam ediyor. Filmi Türkçe Dublaj ve full hd kalitede izle. Reynolds’ın başrol olarak rol aldığı Gerçek Kahraman filminden bir fragman yayınlandı. Bu sefer oyuncunun tamamı ile Deadpool zıttı bir karaktere hayat verdiğini anlıyoruz. Reynolds, oyun dünyasında şiddetin dominant olduğu bir […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat