Dune: Çöl Gezegeni 2021

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Dune: Çöl Gezegeni izle, 2021 yılında merakla beklenen filmde melani olarak isimlendirilen bir madde insan ömrünü uzatmaktadır. Filmi Full kalitede izleyin.

Evrenin geleceğinde baharat veya melani olarak isimlendirilen bir madde insanların ömrünü uzatmaktadır. bununla beraber Uzay Loncası’nın (öteki adıyla The Spacing Guild) uzayda kendi yolunu bulmasına yardım etmektedir. Doğrusu yerli insanlar bu maddeye “Dune” ismini vermiş ve bu da Arrakis isimli bir gezegenden çıkmıştır. Evrende varlığını sürdürmekte olan büyük hanedanlardan Harkonnen ve Atreides aralarındaki kan davasına bu sistem de adeta bulunma üzeredir.

Atreides dükü I. Leto çağrılarak o gezegeni yönetmesini isterler. Oğlu Paul da minik yaştan itibaren rahibelerin rahat bir örgütü olan “Bene Gesserit” planlarıyla eğitim almıştır. Atreides evine bir entrika düzenlenmiş ve bundan Paul ile annesi Jessica sağ çıkmıştır. Annesiyle birlikte yaşam koşullarının oldukça zorlama olduğu Arrakis çöllerine kaçmış ve Fremenler isimli gezegenin yerli halklarıyla yaşarlar. Fremenler’in baş rahibesi ve kurtarıcı olduğuna inanılan Paul da Fremen olur. Paul’a Muad’Dib ismi verilir. Muad’Dib, Fremenler’i organize ederek babasının intikamını edinmek için Arrakis gezegenini ele geçirmiştir.

Evrenin en enerjik akçesi olan baharı elinde tutarak büyük bir ihtilal başlatarak imparatorluk kurar. Geleceği de görebilen bir insan haline dönüşen Muad’Dib maceraları baştan başlamıştır. 2021’de filmin devam serisi olan “Dune Çöl Gezegeni” büyük heyecanla vizyona girmesi beklenmektedir.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Dune: Çöl Gezegeni 2021
232 izlenme
Dune: Çöl Gezegeni izle, 2021 yılında merakla beklenen filmde melani olarak isimlendirilen bir madde insan ömrünü uzatmaktadır. Filmi Full kalitede izleyin. Evrenin geleceğinde baharat veya melani olarak isimlendirilen bir madde insanların ömrünü uzatmaktadır. bununla beraber Uzay Loncası’nın (öteki adıyla The Spacing Guild) uzayda kendi yolunu bulmasına yardım etmektedir. Doğrusu yerli insanlar bu maddeye “Dune” ismini […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat