Kağıt 2021

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Kaagaz izle, 2021 yılında yayınlanan Hİnt Filminde devlet kayıtlarında ölü görünen adamın mücadelesi konu alınmakta. Filmi Full hd izleyiniz.

2021 yılına oldukça iddiali bir antre yapan Bolywood sinemesı her geçen gün yeni gelen filmler ile göz dolduruyor. Yeni çıkan komedi doymuş eksik da olsa dram da hissedebileceğiniz Kaagaz Filmi konusu ise, kendi halinde bir yaşam süren adam hühükmet kayıtlarında kendisinin ölü olarak görüldüğü öğrendikten sonradan kısa vakit yaşadığı Şok akrasından varlığını anlatmaya çalışır. Bunun için elinden tüm gelenleri yapmaya istikrarlı olan genç adam bu yol içerisinde oldukça gülünç sahnelerin oluşmalısna vesile olur.

İmdb’den 7.9 gibi epeyce başarılı bir puan bölge Kaagaz Hİnt Filmi Pankaj Tripathi gibi oldukça başarılı oyuncular oluşmakta. Satish Kaushik yönetmenliğindeki bu film ortalama olarka 148 dakika sürmektedir.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Kağıt 2021
224 izlenme
Kaagaz izle, 2021 yılında yayınlanan Hİnt Filminde devlet kayıtlarında ölü görünen adamın mücadelesi konu alınmakta. Filmi Full hd izleyiniz. 2021 yılına oldukça iddiali bir antre yapan Bolywood sinemesı her geçen gün yeni gelen filmler ile göz dolduruyor. Yeni çıkan komedi doymuş eksik da olsa dram da hissedebileceğiniz Kaagaz Filmi konusu ise, kendi halinde bir yaşam […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat