Siyah Adam 2021

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Black Adam izle, 2021 yılında yayınlanacak olan Aksiyon batmış filmde DC evrenin de geçecek gibi görünüyor. Filmi Full HD izleyebilirsiniz.

DC Evreninin çizgi roman hayranları, Black Adam filminin çekimlerini sabırsızlıkla bekliyor. Çekimlere demin başlamayan ama konsept olarak tasarımı yapılan ve DC FandDome etkinliğinde paylaşılan filmin yıldız oyuncusu olan Dwayne Johnson hayranları da epeyce heyecanlı. Karşımıza Shazam spin-off olarak çıkacak olan Black Adam’ı Shazam’da bu karakterle görmemiştik. Lakin çizgi romanda Black Adam ve Shazam ikiz kardeş olarak geçiyor.

Ayrıca başlangıçta 1940’lı yıllarda DC Comics’te iktidar tarafından bozulmuş Black Adam karakteri, 2000 yıllarının başında ise kurallara aleyhinde gelen bir anti-kahraman rolüne çevrildi. Aktarılan bilgilere kadar 2021’de çekilecek olan filmde, Black Adam herkese meydan okuyan bir anti kahraman olacak ama fena adam olmayacak.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Siyah Adam 2021
292 izlenme
Black Adam izle, 2021 yılında yayınlanacak olan Aksiyon batmış filmde DC evrenin de geçecek gibi görünüyor. Filmi Full HD izleyebilirsiniz. DC Evreninin çizgi roman hayranları, Black Adam filminin çekimlerini sabırsızlıkla bekliyor. Çekimlere demin başlamayan ama konsept olarak tasarımı yapılan ve DC FandDome etkinliğinde paylaşılan filmin yıldız oyuncusu olan Dwayne Johnson hayranları da epeyce heyecanlı. Karşımıza […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat