2021 ipucum

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Maara izle, 2021 Hint sinemasında oldukça sevilen filmde bir dinlediği masaldan etkilenen Paaru konu alınıyor. Filmi Full hd kalitede izleyin.

2021 yılı filmlerimize oldukça çabuk geçen Bolywood filmleri ile devam ediyoruz. Öğüt niteliğinde yayınladığımız Maara Filmi nin konusu ise şu şekilde; bir gün tren ile seyahat yapmakda olan çocuk yaşlardaki Paaru yolculuk sırasında tanımadığı birinden masal dinler ve bu masaldan epeyce etkilenir. Aradan geçen uzun yıllar ardından ise meslek için gittiği bir kasabadaki evlerde küçükken bir lahza olsun etkisinden çıkamadığı hiyake resmedilmiştir.

Paaru bu durumdan da epeyce etkilenir ve o resimleri çizen kişiyi bulmak ister akabinde olaylar daha da gizemli bir hal alacaktır. 7.8 İmd puanı ile sahiden izlenilmesi gereken filmlerden biri olan Maara Hint Filmi tam tamına 150 dakika bizlere sinema keyfi yaşatıyor.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
2021 ipucum
224 izlenme
Maara izle, 2021 Hint sinemasında oldukça sevilen filmde bir dinlediği masaldan etkilenen Paaru konu alınıyor. Filmi Full hd kalitede izleyin. 2021 yılı filmlerimize oldukça çabuk geçen Bolywood filmleri ile devam ediyoruz. Öğüt niteliğinde yayınladığımız Maara Filmi nin konusu ise şu şekilde; bir gün tren ile seyahat yapmakda olan çocuk yaşlardaki Paaru yolculuk sırasında tanımadığı birinden […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat