Morbius 2021

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Morbius izle, kan hastalığı olan adam kendisine iyi geleceğini düşündüğü yarasa kanından daha sonra vampir olur. 2021 Filmini Türkçe dublaj izleyin.

Oldukça başarılı ve biyokimyacı olan Michael Morbius’un hayatını konu bölge Morbius filminde, aslında başarılı adamın bu işe başlamasında ancak en büyük etken bir tür nadir rastlanan kan hastalığı ile ufak yaşalrdan beri mücadele etmesidir. Küçüklüğünden beri bu alanda kendini geliştiren adam, vampir yarasıları adı verinen bir tür yaraların kanlarının kendisine iyi geleceğini düşünür. Bunu başarılı şekilde deneyen adam bu kan geçişi ardından epeyce bambaşka güçler elde eder.

Hayatı o andan daha sonra değişen genç adam artık başka şekillere yönelecektir. 2021 yılında vizyona giren ve uzun zaman aklınızdan çıkmayacak Morbius filmini sitemizden full kalitede izleyin.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Morbius 2021
175 izlenme
Morbius izle, kan hastalığı olan adam kendisine iyi geleceğini düşündüğü yarasa kanından daha sonra vampir olur. 2021 Filmini Türkçe dublaj izleyin. Oldukça başarılı ve biyokimyacı olan Michael Morbius’un hayatını konu bölge Morbius filminde, aslında başarılı adamın bu işe başlamasında ancak en büyük etken bir tür nadir rastlanan kan hastalığı ile ufak yaşalrdan beri mücadele etmesidir. […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat