Oda – Oda 2019

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
The Room – Oda izle, 2019 yılında vizyona giren filmde çocuk sahibi edinmek isteyen bir çift yeni evlerinde bir oda keşfeder. Filmi full izleyin.

Gizem doymuş sahnelerinin yanında birde Bilim kurguyu eklersek bence bu filmi merak etmek ve izlemek için yeterli bir neden. 2019 yılında yayına giren The Room – Oda filminde, epeyce iyi bir evlilikleri olan bir çift çok istedikleri ev alma hayallerine sonunda ulaşırlar. İvedilikle eve taşınan çift eve yerleştiklerinde bir oda olduğuınu ve orada istedikleri herşeyi yapabileceklerini görürler. Uzun zamandır çocuk sahibi edinmek isteyen çift bu oda dan istedikleri bir çocuk sahibi elde etmek olacakdır.

İlk başlarda herşey yolunda gibi görünse de zaman içerisinde istedikleri şey başlarına bela olacaktır. İmdb’den 6.0 puan bölge The Room – Oda Filmi 100 dakika sizlere gerilim doymuş anlar sunmaktadır. Christian Volckman yönetmenliğindeki filmi full hd kalitede izleyebilirsiniz.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Oda – Oda 2019
19 izlenme
The Room – Oda izle, 2019 yılında vizyona giren filmde çocuk sahibi edinmek isteyen bir çift yeni evlerinde bir oda keşfeder. Filmi full izleyin. Gizem doymuş sahnelerinin yanında birde Bilim kurguyu eklersek bence bu filmi merak etmek ve izlemek için yeterli bir neden. 2019 yılında yayına giren The Room – Oda filminde, epeyce iyi bir […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat