Dhoom 2 2006

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Dhoom 2 izle, 2006 yılında yayınlanan Hint filminde Dünya çapında en iyi soyguncu olan Mr. A hayatı anlatılmakta. Filmi Türkçe altyazılı izleyin.

Mr. A, dünya çapında meşhur bir soyguncudur. Dünyaya bu ününü yayarken hiç de zorlanmamıştır. Çünkü neredeyse kimsede olmayan yüksek teknoloji kullanarak gerçekleştirdiği soygunlarında büyük bir el yatkınlığı sergilemektedir. Mr. A yaptığı bu soygunlarda mutlaka imzasını bırakmaktadır. Aksi halde bu soygunlarda en başarılı dedektifler dahi soyguna dair iz bulamamaktadır. Mr. A’nın yeni hedefi ise Hindistan’dır.

Shonali Bose ise daha önce Mr. A’nın soygun vakasında ödev alan Jai Dixit’e haber verir. Jai Dixit oldukça hırslı ve akıllı bir dedektiftir Mr. A ile aralarında olağandışı bir ilişki başlamıştır. Ama Jai Mr. A’yı yakalamak için kuralların ve kanunların eksik olacağının farkındadır bu sebeple ona farklı bir yoldan ulaşmaya çalışır. Söz konusu bu öbür yolu ile daha önce suç dünyasında olan ancak ardından Jai Dixit ile yollarının kesişmesi ile birlikte kabahat dünyasını geride bırak Ali baştan sona bulmuştur.

Ali suç dünyasını iyi bildiğinden nedeniyle bu konuda polislere rehberlik etmektedir. Jai Dixit, Mr. A’yı alt etmek için onun yokundan gider ve Sunehri ile tanışmasını sağlar. Sunehri ve Mr. A arasında ise umulmadık olayların gelişmesi ile birlikte her iki tarafında kazandığı ama bir yana da kaybettiği bir koşul meydana gelir.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Dhoom 2 2006
14 izlenme
Dhoom 2 izle, 2006 yılında yayınlanan Hint filminde Dünya çapında en iyi soyguncu olan Mr. A hayatı anlatılmakta. Filmi Türkçe altyazılı izleyin. Mr. A, dünya çapında meşhur bir soyguncudur. Dünyaya bu ününü yayarken hiç de zorlanmamıştır. Çünkü neredeyse kimsede olmayan yüksek teknoloji kullanarak gerçekleştirdiği soygunlarında büyük bir el yatkınlığı sergilemektedir. Mr. A yaptığı bu soygunlarda […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat