Web Analytics

Baahubali 1 Başlangıç

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Baahubali 1 izle, The Beginning yani başlangıç ismi ile 2015 yılında vizyona giren Hint filminde Mahishmathi krallığını Full hd izleyin.

Mahishmathi Krallığı tahtında kardeşlerin taht mücadelesi bilindik bir mücadeleye ayrı. Baahubali ve Bhallala Derman kardeşler Mahishmathi Krallığı için ellerinden gelen her şeyi yapmaktadırlar. Ancak bu Mahishmanti Krallığı’nda sadece taht mücadelesi yoktur bununla beraber geçmişe ait büyük sırlar vardır.

Laf konusu bu sırlar ise açığa çıkmak için yıllardan beri beklemiş ve artık zamanı gelmiştir. Mahishmanti Krallığı’nda yaşayan Sanga ve eşi bir nehirde boğulmak üzere olan bir bebeği kurtarırlar ve onu evlat edinirler. Fakat bu bebek hakkında hiçbir şey bilmemektedirler. Bebeğin büyümesi ile birlikte olağan bir çocuk olmadığı anlaşılmaya başlanıyor. Özgür bir ruhu olan bu çocuk zamanla söz konusu olan bu sıra dışı karakterini kesin etmeye başlıyor.

Dağlara olan merakı ve keşfetme isteği onun geçmişini ve köklerini araştırmaya götürüyor. Hayatının amacını bir türlü bulamaması ise bu keşfetme yolculuğunda en büyük motivasyonu olmaktadır. Hayatının amacına dair bir şeyler belirmeye başladığı sıralarda Mahishmanti Krallığı’nın varislerinden biri olan Bhallala Derman ile yolları kesişir. Bu kesişme hem krallığın hem de bu iki gencin hayatının değişmesine niçin olacaktır.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Baahubali 1 Başlangıç
20 izlenme
Baahubali 1 izle, The Beginning yani başlangıç ismi ile 2015 yılında vizyona giren Hint filminde Mahishmathi krallığını Full hd izleyin. Mahishmathi Krallığı tahtında kardeşlerin taht mücadelesi bilindik bir mücadeleye ayrı. Baahubali ve Bhallala Derman kardeşler Mahishmathi Krallığı için ellerinden gelen her şeyi yapmaktadırlar. Ancak bu Mahishmanti Krallığı’nda sadece taht mücadelesi yoktur bununla beraber geçmişe ait […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat