Baahubali ೨೦೧೭ ಂಟ್ ipucu nee

Kaynak 1
Hata Bildir ×
Baahubali 2 izle, Hint film severler için aksiyon doymuş sahneleri ile covid-19 günlerinde evinizde izleyeceğiniz 2017 yapımı filmi full hd izleyiniz.

Mahishmanti Krallığı’nın iç savaşlarının devam etmesi ile birlikte olaylar biraz daha karışık bir hal almıştır. Amarendra Baahubali’nin hayatını sonlandıran Kattappa bu olayı ve nasıl yaptığına dair olayları anlatmaya devam etmektedir. Mahishmanti ve Bhalladeva’nın gelecekteki kralı ise yenilmez olan Kalakeya’yı yenen Amarendra Baahubali duyuru edilir. Amarendra ve yakın krallıları ziyeret emri veren Rajamata Sivagami bu ziyretlere Kattappa’yı da dâhil etmiştir. Amarendra, Rajamata Sivagami’ni krallıları ziyaret emrini dinleyerek ziyaretlerine başlar.

Kuntala Krallığı’nı ziyareti esnasında ise krallığın prensesi olan Devasena’ya âşık olur. Bu aşkın başlangıcı ise Devasena’yı bir atak yaparken görmesi ile olur. Amarendra kendisini Devasena’ya bayağı bir insan olarak tanıtır ve hakiki kimliğini belirlenmiş etmez. Devasena’ya kendini krallıkta bir iş için kabul ettiren Amarendra Devasena’nın kalbini kazanmaya çalışır.

Amarendra çoğu zorluktan sonra kendini ve aşkını Devasena’ya kabul ettirir ve ağulları Mahendra Baahubali doğar. Fakat talihsizlikler bu çiftin peşini bırakmaz ve oğullarından farklı düşerler. Mahendra Baahubali daha bebekken annesi ve babasından öbür düşerek sahiden kim olduğundan habersiz bir şekilde büyümüştür. Aradan geçen 25 yılın ardındaki Mahendra Baahubali reel kimliğini ve geçmişte yaşanılanları öğrenir ve intikam edinmek için bir ordu kurar.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Baahubali ೨೦೧೭ ಂಟ್ ipucu nee
15 izlenme
Baahubali 2 izle, Hint film severler için aksiyon doymuş sahneleri ile covid-19 günlerinde evinizde izleyeceğiniz 2017 yapımı filmi full hd izleyiniz. Mahishmanti Krallığı’nın iç savaşlarının devam etmesi ile birlikte olaylar biraz daha karışık bir hal almıştır. Amarendra Baahubali’nin hayatını sonlandıran Kattappa bu olayı ve nasıl yaptığına dair olayları anlatmaya devam etmektedir. Mahishmanti ve Bhalladeva’nın gelecekteki […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat