Gerçek Kötüler 2 – Suciedad Squad 2

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Hakiki Kötüler 2 izle, 2021 yılında macerasına devam ediyor. Suciedad Squad 2 filmi epeyce iddalı olacak gibi. Filmi Türkçe Dublaj izleyin.

DC evreninden büyük bir ilgiyle beklenen Suicide Squad’ın ikinci filminin çalışmaları devam ederken, birincil filmde olan oyuncu kadrosu dahil olmakla birlikte; 2. Seride birçok değişim yapılacak. Hem birincil filme tarafından epeyce iddialı olacağı söylenen ve oyuncu kadrosunda yeni yüzlerin dahil edildiği filmde karakterlerin bütün listesi doğrulama edilmemiştir. Oyuncuların hangi karakterde oynayacağını yayınlanacak olan tanıtım ve fragmanlarda göreceğiz. Karakterler konusunda en net bilgi ise Harley Quinn’in diğer filmde giydiği kostümün aynısı olmayacağı ve çizgi romanda da olduğu gibi siyah ve kırmızı renkte olacağı bilinmekte.

Joker, DC evreninin kötü kahramanı olmakla birlikte, seyircilerin hayranı olduğu bir karakterdir. Ama Harley Quinn ile birincil seride yaşadıkları güya romantik ve sanki psikopat bir aşkları epeyce alaka görse de Joker, Suicide Squad 2’de olmayacak. Zaten çizgi romanı okuduysanız Joker’in bu çete ile hiçbir ilgisinin olmadığını biliyorsunuzdur. İlk filmde Joker’in varlığı, seyircileri ayrıca rahatsız edip hem de Harley Quinn ile olan ilişkisi oldukça sevilmişti.

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Gerçek Kötüler 2 – Suciedad Squad 2
13 izlenme
Hakiki Kötüler 2 izle, 2021 yılında macerasına devam ediyor. Suciedad Squad 2 filmi epeyce iddalı olacak gibi. Filmi Türkçe Dublaj izleyin. DC evreninden büyük bir ilgiyle beklenen Suicide Squad’ın ikinci filminin çalışmaları devam ederken, birincil filmde olan oyuncu kadrosu dahil olmakla birlikte; 2. Seride birçok değişim yapılacak. Hem birincil filme tarafından epeyce iddialı olacağı söylenen […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat