Oje 2021 İpucu

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Nail Polish izle, kabahat ve dram konulu 2021 yapımı yepyeni Hint filminde suçlu bir adam ve avukatı konu alınmakta. Filmi full hd kalitede izleyiniz.

Hint filmleri olurda Drama olmaz mı? 2021 yılında Bolywood sineması oldukça canlı gidecek gibi. Yeni yılın ilk günlerinde oldukça iyi filmler geliyor. Bunlardan biriside sıradaki filmimiz Nail Polish Filmin isminden de anlaşılacağı polisiye konusu ile dikakt çekiyor. Filmin konusu; Veer Singh adındaki bir adam 2 tane az önce yedi yaşlarında olan çocuklara tecavüz edip onları öldürür. Bu durumdan ötürü sorgulanan adama atanan avukat hafıza yapısı ile oldukçe değişik fikirler üretecektir.

Aksiyon değil lakin film çok akan 138 dakika ekrana kitlendim diyebilirim. Öyleki İmdb’den aldığı puan (7.9) hiçte küçümsenecek bir puan yok. Bugs Bhargava Krishna yönetmenliğindeki > Nail Polish Filmi ni izlemenizi öğüt ederim.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Oje 2021 İpucu
24 izlenme
Nail Polish izle, kabahat ve dram konulu 2021 yapımı yepyeni Hint filminde suçlu bir adam ve avukatı konu alınmakta. Filmi full hd kalitede izleyiniz. Hint filmleri olurda Drama olmaz mı? 2021 yılında Bolywood sineması oldukça canlı gidecek gibi. Yeni yılın ilk günlerinde oldukça iyi filmler geliyor. Bunlardan biriside sıradaki filmimiz Nail Polish Filmin isminden de […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat