Orta Sınıf Melodiler 2020

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
[wpforms id="561" title="false" description="false"]
Middle Class Melodies izle, 2020 komedi batmış Hint filminde, Raghava’nın komedi dolu gerçek dışı anlatılmakta. Filmi Türkçe altyazılı izleyiniz.

Hint filmleri serimize sizlere komedi batmış anları doyasıya yaşatacak olan Middle Class Melodies filmi ile devam ediyoruz. Kendi halinde Hindistan’da standartlar çerçevesinde bir kasabada yaşamış Raghava hayalleri olan ve bu mücade peşinde dışarı giden birisidir. Pek ama zamanı geldiğinde hayalini kurduğu lokantayı başlamak için bi şehir halkı e gider Raghava’ın tek amacı vardır bu restoran doğruca ünlü almak.

135 dakika bizlere komedi doymuş anlar yaşamış komedi Hint Filmi Middle Class Melodies filmi Vinod Anantoju yönetmenliğinde çekilmiştir. İmdb’den 7.7 gibi oldukça iyi bir puan alan bu komedi filmini izleyin.

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Orta Sınıf Melodiler 2020
54 izlenme
Middle Class Melodies izle, 2020 komedi batmış Hint filminde, Raghava’nın komedi dolu gerçek dışı anlatılmakta. Filmi Türkçe altyazılı izleyiniz. Hint filmleri serimize sizlere komedi batmış anları doyasıya yaşatacak olan Middle Class Melodies filmi ile devam ediyoruz. Kendi halinde Hindistan’da standartlar çerçevesinde bir kasabada yaşamış Raghava hayalleri olan ve bu mücade peşinde dışarı giden birisidir. Pek […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Kaptan, 3 ay önce
HANİ HALK ARASINDA BİR LAF VARDIR ON NUMARA BEŞ YILDIZ 10/10 VERDİM Vatanım diye Bizim dilimizde diypr Kelimede değilde ne anlamamız gerekiyor onu anlamak lazım bu kadar gerçekçi bu kadar doğru sözler çok şey katıyor hele halk unutkandır diyor bunu bağırarak EVEEET dedim. Her vatandaş kendi ülkem diyorsa hangi parti hangi din hangi ırk hangi meshep olursa bu ayyıldız için bu vatan için binlerce yıldır bizim olan bu vatan için milli olalım
Reklamı Kapat