Orta Sınıf Melodiler 2020

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Middle Class Melodies izle, 2020 komedi batmış Hint filminde, Raghava’nın komedi dolu gerçek dışı anlatılmakta. Filmi Türkçe altyazılı izleyiniz.

Hint filmleri serimize sizlere komedi batmış anları doyasıya yaşatacak olan Middle Class Melodies filmi ile devam ediyoruz. Kendi halinde Hindistan’da standartlar çerçevesinde bir kasabada yaşamış Raghava hayalleri olan ve bu mücade peşinde dışarı giden birisidir. Pek ama zamanı geldiğinde hayalini kurduğu lokantayı başlamak için bi şehir halkı e gider Raghava’ın tek amacı vardır bu restoran doğruca ünlü almak.

135 dakika bizlere komedi doymuş anlar yaşamış komedi Hint Filmi Middle Class Melodies filmi Vinod Anantoju yönetmenliğinde çekilmiştir. İmdb’den 7.7 gibi oldukça iyi bir puan alan bu komedi filmini izleyin.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Orta Sınıf Melodiler 2020
20 izlenme
Middle Class Melodies izle, 2020 komedi batmış Hint filminde, Raghava’nın komedi dolu gerçek dışı anlatılmakta. Filmi Türkçe altyazılı izleyiniz. Hint filmleri serimize sizlere komedi batmış anları doyasıya yaşatacak olan Middle Class Melodies filmi ile devam ediyoruz. Kendi halinde Hindistan’da standartlar çerçevesinde bir kasabada yaşamış Raghava hayalleri olan ve bu mücade peşinde dışarı giden birisidir. Pek […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat