Chappie

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Chappie izle, teknoloji gelişmesi ile robotlar insanlardan daha etkili olacaktır. Düşünen robotun filmini Türkçe Dublaj Full hd izleyiniz. 2015 yılında yayınlanan ve bir fazla kişi göre sevilerek izlenen Chappie Filmini sizler için derledik. Filmin konusu ise şu şekilde; teknoloji oldukça hızlı bir şekilde ilerlemektedir ve bu durum karşısında yeni üretilen robotlar insanlardan daha etkili bir hal almaya başlamıştır. Bu şart aleyhinde yeniden robot güvenlik güçleri güvenliği sağladıkalarını düşünürlen polis olan ” Chappie ” adındaki bir robotun kaçırılması ile bir takım dengeler bozulacaktır.

Chappie artık birincil programlı ve düşünme özelliği taşıyan robot olacaktır ve artık bu robot yok edilmesi gerekecektir. 120 dakika aksiyon dolu sahneleri ile izleyicisini etkilemeyi baaşaran Amerikan filmi İMDB’den 6,8 gibi iyi bir puan almıştır.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Chappie
24 izlenme
Chappie izle, teknoloji gelişmesi ile robotlar insanlardan daha etkili olacaktır. Düşünen robotun filmini Türkçe Dublaj Full hd izleyiniz. 2015 yılında yayınlanan ve bir fazla kişi göre sevilerek izlenen Chappie Filmini sizler için derledik. Filmin konusu ise şu şekilde; teknoloji oldukça hızlı bir şekilde ilerlemektedir ve bu durum karşısında yeni üretilen robotlar insanlardan daha etkili bir […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat