Başkan Yardımcısı 2018

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Geçtiğimiz sene Altı Altın Küre adayı olan Vice filmi, olağanüstü kadrosuyla göz dolduruyor. Christian Bale ve Sam Rockwell’in oynadığı biyografi türündeki üretim az kalsın bir yıldızlar geçiti. Washington asıllı bir bürokrat olan Vice, kimselere kendini gösteremeden sessiz bir şekilde basamakları tırmanarak dönemin Amerika Birleşik Devletleri başkanı olan George W. Bush’a başkan yardımcılığı görevine gelir. Zihin batmış yaptığı işler sayesinde dünyanın en zinde insanlarından birine dönüşmesi fazla süre almamıştır. Günümüz dünyasının şuan bulunduğu durumda büyük bir etkisi olan adamın reel hayat hikayesini izleyeceksiniz. Vice filmi 2001- 2009 seneleri arasında dünyayı derinden etkileyen bir fazla olayın yaşandığı Bush döneminde, Dick Cheney isimli bürokratın hayatını konu alıyor.

Günümüzde hala daha Cheney, Amerika hükümetleri aralarında gelmiş gelmiş en sözü geçen ve enerjik başkan yardımcılarından birisi olarak bilinmektedir. Cheney’nin bulunduğu bu dönem içerisinde 9 Eylül saldırı gerçekleşmiş olup bundan sonradan yaşanacak olayların yönetiminde nasıl bir etkisi olduğunu izleyeceksiniz. Altı dalda Altın Küre ödülüne namzet gösterilmiş olan Vice filmi için Christian Bale bir hayli kilo almak zorunda kalmıştır. Filmin posterinde gördüğünüz o yaşlı adam kendisi. Daha önce Altın Küre ve Oscard kazanmış olan yıldız aktörün yanına beş bambaşka Oscar ödülüne aday olmuş olan hoş oyuncu Amy Adams’ı görüyoruz. Bir öteki Oscar sahibi oyuncu Sam Rockwell’de dublör olarak karışımıza çıkıyor. 2018 yapımı Vice filmini sitemizden 1080p ve türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Vice 1080p Türkçe Altyazılı 2018 izleyicilerine hoş bir biyografi seyri dileriz.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Başkan Yardımcısı 2018
15 izlenme
Geçtiğimiz sene Altı Altın Küre adayı olan Vice filmi, olağanüstü kadrosuyla göz dolduruyor. Christian Bale ve Sam Rockwell’in oynadığı biyografi türündeki üretim az kalsın bir yıldızlar geçiti. Washington asıllı bir bürokrat olan Vice, kimselere kendini gösteremeden sessiz bir şekilde basamakları tırmanarak dönemin Amerika Birleşik Devletleri başkanı olan George W. Bush’a başkan yardımcılığı görevine gelir. Zihin […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat