Brightburn 2019

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Eğer superman gezegenimize geldiğinde içinde kötülük olsaydı neler yaşanırdı sorusuna ışık tutan senaryosuyla Brightburn filmi 2019 senesinde vizyona adım attı. durmadan çizgi romanlarda süper kahramanların güçlerini dünyanın iyiliği ve yararına kullandığını, bizi gözetmek için elinden gelini yaptıklarını görmekteyiz. Lakin BrightBurn’de ise kriptondan gelen çocuğun kendi güçlerini insanlara incitmek için kullandığını ve kendini buraya ait hissetmeyen bir çocuğun özel güçleri olduğunda insanlığın başına ne gibi dertler açabileceğini izleyeceksiniz.

Brightburn izle , kırsal ve minik bir kasabada yaşayan ailenin çiftliğine gökten düşen bir meteorun içerisinde bulunan bebeği evlat edinmeleriyle süreç başlıyor. Çocuk büyümeye başladıkça aile yavaştan onun içinde bulunduğu kötülüğü farketmeye başlar. İnsanlardan çok daha güçlü olan bu çocuğun güçlerini acı tahsis etmek için kullanmaya başlamasıyla beraber işler değişir. bütün olarak hangi gezegenden geldiği emin olmayan bu çocuğu nasıl durdurabileceklerine dair hiç bir fikri olmayan aile son derece biçare kalmıştır. Superman’nin hikayesinden esinlenilen Brightburn filmine güçlerini kötü yönelimle kullandığında başımıza açacağı sorunları bambaşka bir görünüm açısıyla işlemişe benziyor. Daha evvel benzer tarzda bir senaryo görmediğimiz için şeytani superman olarakta yapımı adlandırabiliriz.

Brightburn bir diğer tabiriyle Şeytanca Superman yapımının oyuncu kadrosunda Elizabeth Banks, David Denman ve Jackson A. Dunn’ı görmekteyiz. Yönetmenliğini David Yarovesky’in yaptığı Brightburn’nün senaryosu Brian Gunn ve Mark Gunn göre kaleme alındı. Brightburn Türkçe Dublaj izle yicilerine korku, bilim kurgu ve süper güçlerine harmanlandığı hoş bir seyir dileriz.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Brightburn 2019
19 izlenme
Eğer superman gezegenimize geldiğinde içinde kötülük olsaydı neler yaşanırdı sorusuna ışık tutan senaryosuyla Brightburn filmi 2019 senesinde vizyona adım attı. durmadan çizgi romanlarda süper kahramanların güçlerini dünyanın iyiliği ve yararına kullandığını, bizi gözetmek için elinden gelini yaptıklarını görmekteyiz. Lakin BrightBurn’de ise kriptondan gelen çocuğun kendi güçlerini insanlara incitmek için kullandığını ve kendini buraya ait hissetmeyen […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat