Doğu Ekspresinde Cinayet 2017

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
[wpforms id="561" title="false" description="false"]
Murder on the Orient Express, Türkçesiyle Doğu Ekspresinde Suç Oluşturan filmi 2017 yapımı gizem ve kabahat türlerinde karşımıza çıkan bir Kenneth Branagh filmidir. Sinema sektöründe daha çok aktör olarak karşımıza meydana çıkan ve Branagh’ı bu sefer ayrıca yönetmen koltuğunda ayrıca de başrolde görüyoruz. Doğu Ekspresinde Canice filminde Branagh dıştan böylece çok ünlü ismi daha görüyoruz. Branagh’ın Hercule Poirot karakterine hayat verdiği filmde, böylece çok filmden bildiğimiz Latin oyuncu Penelope Cruz, Pilar Estravados adlı karakteri canlandırıyor. Yine usta oyunculardan bir tanesine olan Willem Dafoe ise Gerhard Hardman, bir diğer sanatkâr ad Johnny Depp ise Edward Ratchett rolünde. Hem Olivia Colman, Michelle Pfeiffer ve Lucy Boynton da oyuncular arasında.

Murder on the Orient Express filmi, 1934 yılında yayınlanan benzer isimli Agatha Christie hikayesine dayanıyor. 20th Century Fox yapımcılığıyla izleyebildiğimiz filmde bir grup insan lüks bir Doğu Ekspresi treniyle Avrupa üzerinden yolculuk etmektedir ve her şey olabildiğince iyi görünmektedir. Ancak tren küçük bir çığ nedeniyle durur, bu esnada bir cinayet işlenir ve bu ceza sonrasında trendeki kimse üzerinden bu korkuyu atamaz. Talih eseri dünyanın en iyi dedektifi denilen Hercule Poirot da bu trendedir ve bu cinayeti çözümleme görevini üstlenir. Katil trende seyahatine devam etmektedir ve bu durumda cümbür cemaat şüphelidir, Poirot’a kadar cinayeti herkes işlemiş olabilir ve on üç yabancıyı da değişken listesine ekler. Bu şahısların her birini ayrı ayrı sorgulayıp inceleyecek ve katili bulmaya çalışacaktır. Poirot bu katili, başka bir kişiyi daha öldürmeden bulmalıdır. bu nedenle vakit da Poirot’un aleyhine işlemektedir.

Agatha Christie’nin bu romanı 1974 yılında da sinemaya uyarlanmıştı ve Sidney Lumet tarafından yönetilmişti. Agatha Christie’nin yarattığı meşhur dedektif Hercule Poirot’u bu sefer de 2017 yapımı Branagh görünüm açısıyla göreceğiz.

Doğu Ekspresinde Suç Oluşturan 2017 filmi izleyicilerinin filmden keyif almasını umuyor, her zaman sitemize bekliyoruz.

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Doğu Ekspresinde Cinayet 2017
51 izlenme
Murder on the Orient Express, Türkçesiyle Doğu Ekspresinde Suç Oluşturan filmi 2017 yapımı gizem ve kabahat türlerinde karşımıza çıkan bir Kenneth Branagh filmidir. Sinema sektöründe daha çok aktör olarak karşımıza meydana çıkan ve Branagh’ı bu sefer ayrıca yönetmen koltuğunda ayrıca de başrolde görüyoruz. Doğu Ekspresinde Canice filminde Branagh dıştan böylece çok ünlü ismi daha görüyoruz. […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Kaptan, 3 ay önce
HANİ HALK ARASINDA BİR LAF VARDIR ON NUMARA BEŞ YILDIZ 10/10 VERDİM Vatanım diye Bizim dilimizde diypr Kelimede değilde ne anlamamız gerekiyor onu anlamak lazım bu kadar gerçekçi bu kadar doğru sözler çok şey katıyor hele halk unutkandır diyor bunu bağırarak EVEEET dedim. Her vatandaş kendi ülkem diyorsa hangi parti hangi din hangi ırk hangi meshep olursa bu ayyıldız için bu vatan için binlerce yıldır bizim olan bu vatan için milli olalım
Reklamı Kapat