Mekong Operasyonu 2016

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
İsmini Mekong katliamından alan ve uyuşturucu üçgeni içerisinde yer alan hikayesiyle Operation Mekong filmi 2016 senesinde orijinal adıyla Mei Gong he xing dong Çin’de vizyona girdi. Yaşanmış olan bir hikayenin senaryolaştırılmış hali olan yapımda Altın üçgeni isimli bölgede dünyanın sayılı uyuşturucu üretiminin olduğu yer hakkında yapılan operasyonu konu edinmektedir. Yargı için savaşılan bu yol içerisinde son derece güvenli olmayan ve ölümcül insanlarla büyük bir mücadele yaşanacaktır. İki tane Çin ticaret gemisi dünyanın en büyük ilaç imal tesislerinin bulunduğu Altın Üçgeni sularından Mekong Nehrine doğru yol alırken pusuya düşürülür.

Operation Mekong izle, silah zoruyla 13 gemi mürettebatı olan deniz adamı idal edildikten daha sonra olay uygun 1 milyona yakın metamfetamin hapı bulundu. Bu kadar yüksek miktarda uyuşturucu madde tespitinin arkasında Çin hükümeti bu cinayetin peşinde yatan gerçek sebebi öğrenmek için Kaptan Gao Gang liderliğinde bir grup elit narkotik subayı Altın Üçgeni bölgesine gönderir. Başlıca suçluları ele geçirmek için müşterek bir işlem ile işler fazla daha büyüyerek çevre hükümetlere kadar yayılacaktır. Oyuncuları aralarında Hanyu Zhang, Eddie Peng ve Baoguo Chen’nin yer aldığı Operation Mekong film yönetmeni koltuğunda Dante Lam’ı görmekteyiz. Operation Mekong 2016 Altyazılı izleyicilerine hoş bir kabahat ve aksiyon seyri diliyoruz.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Mekong Operasyonu 2016
14 izlenme
İsmini Mekong katliamından alan ve uyuşturucu üçgeni içerisinde yer alan hikayesiyle Operation Mekong filmi 2016 senesinde orijinal adıyla Mei Gong he xing dong Çin’de vizyona girdi. Yaşanmış olan bir hikayenin senaryolaştırılmış hali olan yapımda Altın üçgeni isimli bölgede dünyanın sayılı uyuşturucu üretiminin olduğu yer hakkında yapılan operasyonu konu edinmektedir. Yargı için savaşılan bu yol içerisinde […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat