Komplo – Skor 2001

Kaynak 1
Hata Bildir ×
Suç camiası içerisinden emekli olmaya hazırlanan bir adamın hikayesine yer verilen Danışıklı Dövüş filmi 2001 senesinde orijinal adıyla The Score olarak gösterim yapmıştı. Nick Wells isimli bu adam bundan böyle bu stil işlerin içerisinde yer almamayı kafasına koymuştur. Dian isimli kız arkadaşıyla beraber kolaylık batmış bir hayata adım atmaya başlamışlardır. İkisininde keyif aldığı jazz müziğe yönelip eğlenceli bir yaşam sürmektedirler. Lakin onun iş ortağı olan Max adlı adam bu durumdan pek hoşnut değildir. Aklında öbür planları varken Nick’in kenara çekilmesi işine gelmemektedir.

Komplo izle, araştırmaları sonrası son derece kabiliyetli olan bir katil ve aynı zamanda hırsız olan Jack ile irtibata geçip teklifte bulunur. Aldığı ilk ve en büyük iş olan bu atama için öldüreceği kişi olan Nick gibi birisine gereksinim duyduğunu anlar. Doğrusu Nick’in yaşayıp Jack ile ortaklık yapması onun için fazla daha yardımcı olacağa benzemektedir. Frank Oz’un yönetmeni olduğu The Score filminin oyuncu kadrosu müthiş isimlerden oluşuyor. Robert De Niro, Edward Norton ve Marlon Brando gibi isimlerin olduğu yapımda Nick karakterini Robert De Niro, Max karakterini Marlon Brando ve Jack’i ise Edward Norton canlandırmaktadır. Daniel E. Taylor, Kario Salem ve Lem Dobbs’ın senaryosunu yazdığı Komplo filmini türkçe dublaj 720p olarak izleyebilirsiniz. Danışıklı Dövüş 2001 Full HD izleyeceklere hoş bir suç yapımı olmasını diliyoruz.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Komplo – Skor 2001
14 izlenme
Suç camiası içerisinden emekli olmaya hazırlanan bir adamın hikayesine yer verilen Danışıklı Dövüş filmi 2001 senesinde orijinal adıyla The Score olarak gösterim yapmıştı. Nick Wells isimli bu adam bundan böyle bu stil işlerin içerisinde yer almamayı kafasına koymuştur. Dian isimli kız arkadaşıyla beraber kolaylık batmış bir hayata adım atmaya başlamışlardır. İkisininde keyif aldığı jazz müziğe […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat