Black and Blue – Çürük Elma 2019

Kaynak 1
Hata Bildir ×
Black and Blue filmi, Çürük Elma adıyla da IMDB’de görebileceğiniz 2019 yapımı bir aksiyon-suç filmi. Takriben iki saat süren Black and Blue filminin yönetmenliği Deon Taylor göre yapılırken, senaryo ise Peter A. Dowling’e ait.

Black and Blue 2019 filminin başrollerinde Akademi Ödülü adaylıkları bulunan Naomie Harris ile Tyrese Gibson’ı izliyoruz. Naomie, Alicia West isimli idealist fakat çaylak ve siyahi bir polis memurunu canlandırırken, Tyrese Gibson ise Mouse, yani Fare lakaplı Milo Jackson karakterine can veriyor.

Black and Blue filminde black keza siyahileri hem de yozlaşmış polisleri simgelerken, blue ise işini hakkıyla yapan polisi temsilen kullanılmış.

Black and Blue filminin konusuna kadar Detroitli çaylak bir polis memuru olan Alicia uyuşturucu satıcısı olan bir adamı öldüren dejenere polislerle aleyhinde karşıya kalır. Bu an vücut kamerasıyla kaydedildiği için Alicia’yı öldürmeye çalışırlar. Bu olaydan bir şekilde kaçıp kurtulan Alicia bundan böyle yozlaşmış meslektaşları da dahil böylece çok kişinin hedefidir. Polisler ise onu avlamak ve vücut kamerasındaki kaydı silip kendilerini güvene edinmek için öldürdükleri uyuşturucu satıcısının yan olduğu çeteye hatalı bilgi verip onu Alicia’nın öldürdüğünü söyleyerek kadını uçuruma sürüklerler. öte taraftan siyahımsı bir polis olan Alicia kendi gibi siyahiler arasında da polis olmasından dolayı sevilmemektedir, dolayısıyla bu maceralı kovalamacada ona takviye edecek pek kişi bulamayacaktır. Alicia takviye için bir tek Milo’ya güvenecektir. Gerçeği açığa dışında tutmak isteyen Alicia olayın kurbanı olmadan bunu başarabilecek midir?

Sosyal problemlerin de değinilmeye çalışıldığı Black and Blue filmi 1080p izleyicilerine aksiyon doymuş neşelendirici bir seyir dileriz.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Black and Blue – Çürük Elma 2019
11 izlenme
Black and Blue filmi, Çürük Elma adıyla da IMDB’de görebileceğiniz 2019 yapımı bir aksiyon-suç filmi. Takriben iki saat süren Black and Blue filminin yönetmenliği Deon Taylor göre yapılırken, senaryo ise Peter A. Dowling’e ait. Black and Blue 2019 filminin başrollerinde Akademi Ödülü adaylıkları bulunan Naomie Harris ile Tyrese Gibson’ı izliyoruz. Naomie, Alicia West isimli idealist […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat