Yüzleşme – Şükürler olsun 2018

Hata Bildir ×
Katolikler göre tacize uğrayan çocukların adalet arayışını anlatan Grâce à Dieu diğer adıyla Yüzleşme 2018’de suç ve dram kategorisinde vizyon yapmış Belçika filmi oldu. Üç kişiden oluşan ve küçüklük yıllarında onlara tacizde bulunan bir rahibin hala daha görevlerinin başlarında olmasını ve uyarı deha alamalarına tepkilerini ortaya hazırlamak isterler. Gilles, Alexandre ve François bu işin üstüne gitgide artarak işi medya kuruluşlarına kadar taşırlar. Hatta bu olayın etkisinden hala çıkamayan kişiler bile yer almaktadır.

Grâce à Dieu izle, seneler boyunca bu olaylara gürültüsüz kalmış olan insanlara aleyhinde tepki olarak bir araya gelen bu iç kişinin yaptıkları yaşanmış olan reel bir hikayeden Yüzleşme filme aktarılmıştır. Peder Bernard Preynat’ın yaptığı şeyleri ve davranışlarını saklayabilmek için Lyon’un Kardinal Philippe Barbarin’in hükümlü olduğu olaylara değin uzanan bir zincirin içine girilmektedir. Hayata tutunmak için çocukları ve ailelerini bu güne kadar yaşanan olayların nasıl etkilediğine bakılmıştır. François Ozon’ın yönetmeni olduğu Grâce à Dieu’ın oyuncuları Melvil Poupaud, Denis Ménochet ve Swann Arlaud olmuştur. Grâce à Dieu 2018 Altyazılı izleyeceklere iyi bir kabahat seyri dileriz.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Yüzleşme – Şükürler olsun 2018
21 izlenme
Katolikler göre tacize uğrayan çocukların adalet arayışını anlatan Grâce à Dieu diğer adıyla Yüzleşme 2018’de suç ve dram kategorisinde vizyon yapmış Belçika filmi oldu. Üç kişiden oluşan ve küçüklük yıllarında onlara tacizde bulunan bir rahibin hala daha görevlerinin başlarında olmasını ve uyarı deha alamalarına tepkilerini ortaya hazırlamak isterler. Gilles, Alexandre ve François bu işin üstüne […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat