Web Analytics

Şaft 2019

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Siber güvenlikle uğraşan John Shaft Jr.’ın yakın arkadaşının hayatını kaybetmesi ve gelişmeleri konu bölge Shaft filmi 2019 senesinde Netflix tarafından yayına alınmıştır. En yakın dostunun bir cinayete kurban gitmesi John için kötü bir deneyim ve felaket haline gelir. Ama o bunu yapanların peşine düşüp gerçekleri gün yüzüne çıkartmak istemektedir. Siber alanda ne dek bilirkişi bir kişi de olsa babasından alması gerektiği bazı dersler vardır. JJ demin ufak yaşlardayken öyle yanına bulunmayan ve onunla ilgilenmeyen babası John Shaft, bunun bilince olup bundan böyle büyüyen evladı için asistan olma kararı alır.

Shaft izle, Harlem içerisinde yer alan ve kötü bir yer olan bu mekanda JJ’nin ihtiyacı olan her şeyi ona öğretip, yakın arkadaşının kurban olduğu cinayeti çözmesi konusunda elinden gelen tüm desteği ve eğitimi ona sağlayacaktır. FBI için çalışmakta olan JJ için doğrusu babasıyla aralarında bir rozet farkı vardır. Aynasızların pek sevilmediği Harlem’den çıkan babası ile aralarındaki bu çatışmayı bambaşka tutup aileleri için uğraş vermeye hazırdırlar. İş hem kişisel anlamda hem de Shaft’ın kendini geliştirmesi gereken profesyönel bir davaya dönüşmeye başlar. Shaft filminin oyuncu kadrosunda Samuel L. Jackson, Jessie T. Usher ve Richard Roundtree gibi kabiliyetli isimleri gördüğümüz yapımın yönetmenliği Tim Story tarafından yapıldı. Senaryosunu Kenya Barris, Alex Barnow ve Ernest Tidyman’in kaleme aldığı Shaft’ı sitemizden 1080p ve türkçe dublaj seyredebileceksiniz. Shaft 2019 Full Türkçe Dublaj izleyicilerine neşe saçan bir komedi ve aksiyon seyri diliyoruz.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Şaft 2019
16 izlenme
Siber güvenlikle uğraşan John Shaft Jr.’ın yakın arkadaşının hayatını kaybetmesi ve gelişmeleri konu bölge Shaft filmi 2019 senesinde Netflix tarafından yayına alınmıştır. En yakın dostunun bir cinayete kurban gitmesi John için kötü bir deneyim ve felaket haline gelir. Ama o bunu yapanların peşine düşüp gerçekleri gün yüzüne çıkartmak istemektedir. Siber alanda ne dek bilirkişi bir […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat