Vahşiler – Düşmanlar 2017

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Birbirlerine düşman iki eski savaşçının beraber çıktıkları yolculuğu anlatan Vahşiler filmi orijinal ismiyle Hostiles olarak vizyona girmiştir. Başından geçen sert ve yorucu savaşların ardından karakteri kaskatı kesilmiş eski bir subay olan Blocker, daha önce iki taraflı savaştıkları kabile şefi Cheyenne ve ailesini Montana’da yer alan kabilesine ulaştırmak için görevlendirilir. Bütün yaşadığı ölümler ve savaşlar artık kendisini yıpratmış bile olsa yanına göreve gittiği şef ile savaşları esnasında müşterek olarak arkadaşlarının canlarını almışlardır. Emrindeki bu koşul iki taraflı ölümlere nedeniyle verdiği için kim haklı kim hileli bu şart azıcık tartışmaya açıktır.

Vahşiler filmi, Montana yolculuğu ayrıca Blocker ayrıca Cheyenne için epeyce zorlu olacaktır çünkü kin besleyen kabileler, irili ufaklı asker grupları gibi tehlikeleri geçmeleri gerekmektedir. Artan Bir Şekilde zorluk seviyesi yükselen yolculuk sırasında Blocker’da kendisiyle yüzleşmek durumunda kalacaktır. Ayrıca ailesi bir saldırıyla öldürülmüş olan cesur bir kadınında onlara seyahatleri sırasında eşlik edecektir. 1892 senesin geçen bu öykü tam bir mertlik örneğini bizlere yansıtmaktadır. Sizleri kaba batının amansız ve tehlikelerle batmış yapısını hissettirecek bir yapım olmuştur. Başrollerinin Christian Bale, Wes Studi ve Rosamund Pike’nin oynadığı yapımın yönetmen sandalyesinde ise Scott Cooper’ı görmekteyiz.Vahşiler filmini sitemizden 1080p kalitesinde türkçe dublaj veya türkçe altyazılı olarak full hd izleyebilirsiniz. Vahşiler 2017 Türkçe Dublaj izleyicilerine güzel bir Western film keyfi dileriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Vahşiler – Düşmanlar 2017
16 izlenme
Birbirlerine düşman iki eski savaşçının beraber çıktıkları yolculuğu anlatan Vahşiler filmi orijinal ismiyle Hostiles olarak vizyona girmiştir. Başından geçen sert ve yorucu savaşların ardından karakteri kaskatı kesilmiş eski bir subay olan Blocker, daha önce iki taraflı savaştıkları kabile şefi Cheyenne ve ailesini Montana’da yer alan kabilesine ulaştırmak için görevlendirilir. Bütün yaşadığı ölümler ve savaşlar artık […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat